Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

uroda, zdrowie, opieka medyczna

Depilacja laserowa Depiclinic Warszawa

Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda na trwałe wyeliminowanie problemu odrastających włosów. Jest to zabieg bezbolesny, wykonywany przez wykwalifikowany personel przy wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie, najnowszego sprzętu kosmetycznego. Profesjonalna depilacja laserowa. Depiclinic - Warszawa.

Depiclinic Sp. z o.o.
Adres firmy:
al. Jana Pawła II 80 lok. 19,
00-175 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 69 097 91 79
http://www.depiclinic.pl
http://www.proestetica.com.pl/ - Botoks Poznań

Toksyna botulinowa, zwana potocznie botoksem, to doskonała broń nie tylko w walce ze zmarszczkami, ale także skuteczny środek w leczeniu nadpotliwości. Zastosowanie tej substancji pozwala wymodelować kontury twarzy, delikatnie podkreślając naturalne walory urody. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Pro Estetica - botox. Poznań.

PROESTETICA Klinika Medycyny Estetycznej dr Prager
Adres firmy:
Słupska 31,
60-458 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 51 515 23 63
http://proestetica.com.pl
Psychoterapia

Jeśli zmagasz się z zaburzeniami świadomości, pomocna może okazać się psychoterapia. Bydgoszcz zaprasza wszystkich do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ośrodek Terapeutica. To idealne miejsce dla wszystkich potrzebujących fachowej pomocy. Wybierz najlepszych specjalistów w branży, wybierz nas.

Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy
Adres firmy:
Adama Mickiewicza 17/2,
85-071 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 50 102 41 05
http://www.terapeutica.pl
Medycyna estetyczna

W naszych gabinetach znajdziecie Państwo pomoc ze strony specjalistów, którzy zajmują się medycyną estetyczną. Przygotowane przez nas usługi to między innymi specjalistyczna mikrodermabrazja, pozwalająca na usuwanie zmarszczek z naszej twarzy, szyi czy dekoltu. Proponujemy Państwu także mezoterapię wykonywaną w Warszawie.

Instytut Estetyczny
Adres firmy:
Niepodległości 227/233 lokal 25,
02-087 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 79 155 77 50
http://www.instytutestetyczny.pl
niezstąpienie jądra u dzieci

Wnetrostwo jest najczęstszą wadą wrodzoną dotyczącą chłopców. Niezstąpienie jądra u dzieci objawia się tym, że po urodzeniu narząd nie przemieścił się, tak jak powinien, do moszny. Wadę można rozpoznać po tym, że moszna chłopca jest mniejsza niż normalnie i może wydawać się nierówna. Im dłużej problem ma miejsce, tym mniejsze szanse, że chłopiec będzie płodny.

Dr hab. n. med. Adam Hermanowicz
Adres firmy:
Pułaskiego 26C,
15-337 Białystok, podlaskie
Tel. : 88 167 00 07
http://adamhermanowicz.pl
Trycholog Toruń

Szukasz odpowiedzi na pytanie, dlaczego nadmiernie tracisz włosy? Badanie trychologiczne pozwoli Ci zdiagnozować problem i dobrać optymalne rozwiązanie. W serwisie internetowym Trycholog24 znajdziesz bazę specjalistów, w której bez trudu odnajdziesz gabinet w swoim mieście. Nie zwlekaj z wizytą i rozwiąż problem jak najszybciej.

Program aktywny samorząd

Jesteś osobą niepełnosprawną w wieku działalności zawodowej i pragniesz ubiegać się o dofinansowanie do zakupu urządzenia, które pomoże Ci się sprawnie poruszać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy nasz nowy program aktywny samorząd, dzięki któremu refundacja na niezbędne sprzęty stanie się realną możliwością.

Ortlife
Adres firmy:
Muzealna 1,
62-505 Konin, wielkopolskie
Tel. : 79 500 21 59
http://www.ortlife.pl
Protetyka

W gabinecie stomatologicznym Morze Uśmiechu w Świnoujściu znajdziecie dobrych dentystów. Leczymy próchnicę, usuwamy zęby, lakujemy. Zajmujemy się protetyką, wszczepianiem implantów, zakładaniem licówek. U nas możecie Państwo prowadzić leczenie wad zgryzu za pomocą aparatu stałego lub ruchomego. Dbamy o wasze uśmiechy.

Morze Uśmiechu
Adres firmy:
Plac Słowiański 6/11,
72-600 Świnoujście, zachodniopomorskie
Tel. : 60 448 38 68
http://www.morzeusmiechu.pl
Gabinet stomatologiczny

Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą odwiedzić nasz gabinet stomatologiczny. Zajmujemy się endodoncją, higienizacją, profilaktyką i protetyką. Dzieciom lakujemy zęby, uszczelniamy ubytki w trzonowcach lakiem szczelinowym i usuwamy kamień nazębny. Mamy kontrakt z NFZ i przyjmujemy zgłoszenia na wizyty przez telefon.

Przychodnia MALMED
Adres firmy:
Topolowa 36,
83-010 Rotmanka, pomorskie
Tel. : 58 682 10 87
http://www.malmed.eu
ośrodek odwykowy

Prowadzony przez nas ośrodek odwykowy Odpocznienie jest miejscem, do którego zgłosić mogą się osoby wymagające terapii odwykowej. Naszymi pacjentami są ludzie borykający się z problemem alkoholu, narkomanii, lekomanii, a także hazardu. Osoby walczące z nałogiem kierowane są na konsultacje z internistą oraz spotkania z psychologiem.

TerapiaBieszczady
Adres firmy:
Hoczew 142,
38-604 Hoczew, podkarpackie
Tel. : 50 932 54 35
http://terapiabieszczady.pl
Leczenie depresji

Potrzebne jest Państwu wsparcie psychologiczne w trudnych chwilach, problemach, z którymi borykacie się na co dzień. W naszym gabinecie podejmowane jest leczenie depresji oraz innego typu dolegliwości, które negatywnie wpływają na nasze samopoczucie. Prowadzone przez nas konsultacje lekarskie pozwolą na ustalenie przyczyn pojawiających się problemów u kobiet czy mężczyzn. W naszym gabinecie dyżur prowadzi także onkolog wspomagający osoby, zmagające się z chorobami nowotworowymi. Zapraszamy!

Arkadiusz Szmańda Prywatna specjalistyczna praktyka lekarska Gabinet psychiatryczny
Adres firmy:
Stefana Srebrnego 1,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel. : 56 621 08 11
http://aszmanda.pl
Materac przeciwodleżynowy pneumatyczny

W naszej ofercie znajduje się asortyment medyczny. Kupisz u nas materac przeciwodleżynowy pneumatyczny z kompresorem do łóżek zwykłych oraz rehabilitacyjnych. Produkt jest wyposażony w cichą pompę elektryczną, która napełnia go powietrzem o objętości 6-7 litrów w ciągu minuty. Wyrób jest przeznaczony dla pacjentów o wadze do 120 kg.

Asid Radosław Kaczmarczyk
Adres firmy:
Mostowa 1,
55-100 Trzebnica, dolnośląskie
Tel. : 79 472 23 37
http://mediort.pl
buty polski producent

Poszukujesz rozwiązania, dzięki któremu Twoje stopy będą wypoczęte nawet po długim chodzeniu? W ofercie sklepu internetowego dostępne są buty polskie. Producent stawia na wykorzystanie naturalnych materiałów, m.in. skóry bydlęcej i lekkiego drewna. Znajdziemy jest w kilku wzorach, kolorach, stylach i opcjach kolorystycznych.

\"ABAT\" Piekarski Adam
Adres firmy:
Spadochroniarzy 34a,
34-730 Mszana Dolna, małopolskie
Tel. : 18 331 04 18
http://www.obuwie-abat.pl
Podniesienie piersi

W kręgu usług z zakresu chirurgii plastycznej w placówkach grupy Beauty Group znajduje się m.in. podniesienie piersi. Wszczepiając implanty można wyraźnie poprawić kształt oraz zwiększyć rozmiar kobiecego biustu. Operacji najczęściej poddają się Panie niezadowolone z rozmiaru lub utraty jędrności piersi.

Beauty Group Klinika Chirurgii Plastycznej
Adres firmy:
Wojciechowskiego 7,
71-476 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 454 04 42
http://www.artplastica.pl
Endokrynolog

Lekarzem specjalistą, który zajmuje się problemami związanymi z nieprawidłową pracą gruczołów i hormonów jest endokrynolog. W miejscowości Olesno jego gabinet to Gabinet Lekarski Internistyczny dr n. med. Aleksander Skoczylas. Prowadzi on konsultacje zdrowotne zarówno dla dzieci, jak również dorosłych. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Gabinet Lekarski Internistyczny dr n. med. Aleksander Skoczylas
Adres firmy:
Krasickiego 5,
46-300 Olesno, opolskie
Tel. : 34 359 84 84
http://inendo.eu
stomatologia Gliwice

Gliwicka klinika PlombeX świadczy usługi między innymi z zakresu profilaktyki, ortodoncji, implantologii, pedodoncji oraz leczenia kanałowego. Ponadto nasz gabinet stomatologiczny zajmuje się również chirurgią, w ramach której przeprowadza takie zabiegi jak usuwanie zębów mlecznych i stałych oraz podnoszenie dna zatoki szczękowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dokładny cennik usług oraz formularz kontaktowy, przy pomocy którego mogą Państwo zadać pytanie naszym lekarzom.

Centrum Stomatologii PlombeX
Adres firmy:
Raciborska 17,
44-100 Gliwice, śląskie
Tel. : 32 238 27 44
http://plombex.pl
Wkładki ortopedyczne do butów

W naszym sklepie nie tylko oferujemy aparaty i kliny pomagające leczyć haluksy, ale także wkładki ortopedyczne do butów, pozwalające uśmierzyć ból pięt i śródstopia. W ofercie znajdują się także wyjątkowe wkładki żelowe do butów na obcasie, które zapobiegną powstaniu odcisków. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

StopHaluksom
Adres firmy:
Grochowska 114,
04-301 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 673 10 93
http://stophaluksom.com.pl
pantomogram i cefalometria

W ortodoncji jedną ze sposobów zdiagnozowania, na co dokładnie cierpi pacjent, jest rentgenodiagnostyka. Pantomogram i cefalometria to jedne zdjęć, jakie wykonuje się podczas dogłębnej diagnozy stomatologicznej. Pierwszy typ skupia się na całym uzębieniu. Natomiast drugi typ zdjęcia służy do pomiarów struktur czaszki, co pozwoli zdiagnozować wadę zgryzu.

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortho-Dent
Adres firmy:
Fabryczna 8, lok. U6/U7,
15-483 Białystok, podlaskie
Tel. : 85 732 88 08
http://ortho-dent.com.pl
zestaw pierwszej pomocy

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów niezbędnych podczas wypadków samochodowych, urazów i innych niebezpiecznych sytuacji. Zestaw pierwszej pomocy pozwala szybki i skutecznie udzielić wsparcia osobie poszkodowanej. Poszczególne artykuły znajdują się w pojemnych torbach i wygodnych plecakach. Zapraszamy!

Omnibus Sprzęt Medyczny A. Kozłowska-Laskowska i A. Laskowski s.c.
Adres firmy:
Różana 2,
82-500 Dankowo, pomorskie
Tel. : 69 066 72 68
http://www.sklep-omnibus.pl
Poradnia medycyny nuklearnej

Nasz zakład przeznaczony jest dla osób zmagających się z różnymi chorobami tarczycy. Poradnia Medycyny Nuklearnej przeprowadza terapię izotopową. Wykonuje się ją ambulatoryjnie i nie wymaga, by pacjent był hospitalizowany. Leczenie to stosuje się przy m.in. nadczynności tarczycy, gruczolaka toksycznego czy wola guzowatego.

NZOZ Euromed-M Sp. z o.o.
Adres firmy:
Świerczyny 1,
41-400 Mysłowice, śląskie
Tel. : 32 317 47 00
http://euromed-m.pl
Dermatolog Oświęcim

Jeżeli masz problemy ze skórą serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów lekarskich w Oświęcimiu gdzie przyjmuje lekarz dermatolog. W naszych gabinetach znajduje się profesjonalny i doświadczony neurolog, laryngolog, kardiolog, dietetyk oraz ortopeda. Zapraszamy do naszych prywatnych gabinetów lekarskich.

Centrum Medyczne MEDI-SFERA
Adres firmy:
Żwirki i Wigury 2D,
32-600 Oświęcim, małopolskie
Tel. : 33 843 45 00
http://medi-sfera.pl
Ośrodek terapii uzależnień warszawa

Jeżeli w Twoim życiu pojawił się problem uzależnienia - pomożemy Ci wrócić na właściwą drogę. Nasz ośrodek terapii uzależnień Warszawa to profesjonalna placówka, oferująca wszechstronną pomoc osobom chcącym uwolnić się od nałogów. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów, zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i efektywne metody leczenia. Z nami odzyskasz kontrolę nad swoim życiem, zdrowie i poczucie szczęścia.

Safran Bay Sp. z o.o.
Adres firmy:
Rycerska 33,
05-510 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Tel. : 50 286 16 63
http://twoj-detoks.pl
Recepta w 15 min online

Oto usługa, która umożliwia szybkie przypisanie leków za pośrednictwem internetu. Recepta online w 15 min działa tak, że pacjent kontaktuje się z lekarzem lub odpowiednią platformą medyczną (zwykle poprzez aplikację lub stronę internetową). Podczas wirtualnej konsultacji pacjent opisuje swoje objawy lub przedstawia swoje potrzeby medyczne. Lekarz ocenia sytuację i w razie potrzeby przepisuje odpowiednie leki.

MAC-MED CLINIC Pani Recepta
Adres firmy:
Franciszka Rakoczego 11,
80-288 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 45 353 36 21
http://panirecepta.pl
Stomatolog Lubin

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej kliniki stomatologicznej, w której przyjmuje naprawdę dobry stomatolog! Lubin to miasto, w którym znajduje się nasz oddział. Tutaj mogą Państwo w pełni powierzyć nam zdrowie swoich zębów, którymi zajmie się doświadczony dentysta. Zapraszamy zatem do Diamante Clinica. W naszej ofercie znajdują się również inne zabiegi, które sprawią, że poczujesz się naprawdę dobrze. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

DIAMANTE CLINICA
Adres firmy:
Sportowa 48 A/C,
59-300 Lubin, dolnośląskie
Tel. : 57 053 56 61
http://diamanteclinica.eu