Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

uroda, zdrowie, opieka medyczna

Depilacja laserowa Depiclinic Warszawa

Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda na trwałe wyeliminowanie problemu odrastających włosów. Jest to zabieg bezbolesny, wykonywany przez wykwalifikowany personel przy wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie, najnowszego sprzętu kosmetycznego. Profesjonalna depilacja laserowa. Depiclinic - Warszawa.

Depiclinic Sp. z o.o.
Adres firmy:
al. Jana Pawła II 80 lok. 19,
00-175 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 69 097 91 79
http://www.depiclinic.pl
http://www.proestetica.com.pl/ - Botoks Poznań

Toksyna botulinowa, zwana potocznie botoksem, to doskonała broń nie tylko w walce ze zmarszczkami, ale także skuteczny środek w leczeniu nadpotliwości. Zastosowanie tej substancji pozwala wymodelować kontury twarzy, delikatnie podkreślając naturalne walory urody. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Pro Estetica - botox. Poznań.

PROESTETICA Klinika Medycyny Estetycznej dr Prager
Adres firmy:
Słupska 31,
60-458 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 51 515 23 63
http://proestetica.com.pl
wersalspa.pl - Przedłużanie rzęs Szczecin

W Wersal Beauty&Fit skorzystacie Panie z przedłużania rzęs w Szczecinie. Zabieg wykonujemy metodą 1:1. Na każdy naturalny włosek doklejany jest jeden sztuczny. Efekt jest naturalny, ale prawdziwie urzekający. Spojrzenie jest czarujące, wyraziste, a co najważniejsze, takich włosków nie musisz malować tuszem.

Wersal SPA Beauty & Fit
Adres firmy:
Papieża Jana Pawła II 16,
70-445 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 51 012 51 00
http://wersalspa.pl
Psychoterapia

Jeśli zmagasz się z zaburzeniami świadomości, pomocna może okazać się psychoterapia. Bydgoszcz zaprasza wszystkich do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ośrodek Terapeutica. To idealne miejsce dla wszystkich potrzebujących fachowej pomocy. Wybierz najlepszych specjalistów w branży, wybierz nas.

Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy
Adres firmy:
Adama Mickiewicza 17/2,
85-071 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 50 102 41 05
http://www.terapeutica.pl
Dermatologia dziecięca

Problemy ze skórą spotykają osoby w różnym wieku, dlatego w naszej klinice znajduje się także dermatologia dziecięca. Zajmujemy się diagnozą różnego rodzaju chorób skórnych, ale również włosów i paznokci. Naszym celem jest leczenie schorzeń, takich jak trądzik zwyczajny, różowaty, ale także łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Baran
Adres firmy:
K. Pułaskiego 35,
15-335 Białystok, podlaskie
Tel. : 88 167 00 07
http://dermatologbialystok.com.pl
Medycyna estetyczna

W naszych gabinetach znajdziecie Państwo pomoc ze strony specjalistów, którzy zajmują się medycyną estetyczną. Przygotowane przez nas usługi to między innymi specjalistyczna mikrodermabrazja, pozwalająca na usuwanie zmarszczek z naszej twarzy, szyi czy dekoltu. Proponujemy Państwu także mezoterapię wykonywaną w Warszawie.

Instytut Estetyczny
Adres firmy:
Niepodległości 227/233 lokal 25,
02-087 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 79 155 77 50
http://www.instytutestetyczny.pl
niezstąpienie jądra u dzieci

Wnetrostwo jest najczęstszą wadą wrodzoną dotyczącą chłopców. Niezstąpienie jądra u dzieci objawia się tym, że po urodzeniu narząd nie przemieścił się, tak jak powinien, do moszny. Wadę można rozpoznać po tym, że moszna chłopca jest mniejsza niż normalnie i może wydawać się nierówna. Im dłużej problem ma miejsce, tym mniejsze szanse, że chłopiec będzie płodny.

Dr hab. n. med. Adam Hermanowicz
Adres firmy:
Kazimierza Pułaskiego 35,
15-337 Białystok, podlaskie
Tel. : 88 167 00 07
http://adamhermanowicz.pl
Trycholog Toruń

Szukasz odpowiedzi na pytanie, dlaczego nadmiernie tracisz włosy? Badanie trychologiczne pozwoli Ci zdiagnozować problem i dobrać optymalne rozwiązanie. W serwisie internetowym Trycholog24 znajdziesz bazę specjalistów, w której bez trudu odnajdziesz gabinet w swoim mieście. Nie zwlekaj z wizytą i rozwiąż problem jak najszybciej.

Program aktywny samorząd

Jesteś osobą niepełnosprawną w wieku działalności zawodowej i pragniesz ubiegać się o dofinansowanie do zakupu urządzenia, które pomoże Ci się sprawnie poruszać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy nasz nowy program aktywny samorząd, dzięki któremu refundacja na niezbędne sprzęty stanie się realną możliwością.

Ortlife
Adres firmy:
Al. Jana Pawła II 63 lok. 2,
01-031 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 299 65 03
http://www.ortlife.pl
hodowla komórkowa

Pozyskuje się je z organizmów ludzkich lub zwierzęcych celem przebadania wpływu stworzonej substancji czy produktu chemicznego na zdrowie. Laboratoryjna hodowla komórek wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu, który dostarczany jest przez tę firmę. Oferowane produkty obejmują specjalne podłoża, płyny, odczynniki czy suplementy.

PPHU GENOS s.c. Bogdan Kałużewski, Jadwiga Kałużewska, Tadeusz Kałużewski
Adres firmy:
Żubardzka 4,,
91-032 Łódź, łódzkie
Tel. : 43 823 14 47
http://sklep.genos.com.pl
Fartuchy medyczne

Odzież medyczna powinna być wygodna w użytkowaniu, estetyczna, wytrzymała, a także łatwa w utrzymaniu w czystości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fartuchy medyczne, a także odzież dla lekarzy i pielęgniarek, która dostosowana jest do najwyższych wymagań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

DOCTOR QUEEN Sp. z o.o.
Adres firmy:
Promyk 6/12,
62-070 Dopiewiec, wielkopolskie
Tel. : 50 857 92 32
http://doctorqueen.pl
Protetyka

W gabinecie stomatologicznym Morze Uśmiechu w Świnoujściu znajdziecie dobrych dentystów. Leczymy próchnicę, usuwamy zęby, lakujemy. Zajmujemy się protetyką, wszczepianiem implantów, zakładaniem licówek. U nas możecie Państwo prowadzić leczenie wad zgryzu za pomocą aparatu stałego lub ruchomego. Dbamy o wasze uśmiechy.

Morze Uśmiechu
Adres firmy:
Plac Słowiański 6/11,
72-600 Świnoujście, zachodniopomorskie
Tel. : 60 448 38 68
http://www.morzeusmiechu.pl
Gabinet stomatologiczny

Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą odwiedzić nasz gabinet stomatologiczny. Zajmujemy się endodoncją, higienizacją, profilaktyką i protetyką. Dzieciom lakujemy zęby, uszczelniamy ubytki w trzonowcach lakiem szczelinowym i usuwamy kamień nazębny. Mamy kontrakt z NFZ i przyjmujemy zgłoszenia na wizyty przez telefon.

Przychodnia MALMED
Adres firmy:
Topolowa 36,
83-010 Rotmanka, pomorskie
Tel. : 58 682 10 87
http://www.malmed.eu
ośrodek odwykowy

Prowadzony przez nas ośrodek odwykowy Odpocznienie jest miejscem, do którego zgłosić mogą się osoby wymagające terapii odwykowej. Naszymi pacjentami są ludzie borykający się z problemem alkoholu, narkomanii, lekomanii, a także hazardu. Osoby walczące z nałogiem kierowane są na konsultacje z internistą oraz spotkania z psychologiem.

TerapiaBieszczady
Adres firmy:
Hoczew 142,
38-604 Hoczew, podkarpackie
Tel. : 50 932 54 35
http://terapiabieszczady.pl
Test na covid Warszawa

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, ale też firm i instytucji publicznych, którym zależy na zdrowiu swoich pracowników. W naszym laboratorium w Warszawie wykonasz test na Covid. Oferujemy wersje antygenowe wymazowe, RT-PCR i te wykrywające przeciwciała na obecność wirusa. Wystawiamy zaświadczenie, dzięki któremu będziesz mógł swobodnie podróżować.

ZDROVOTIC SP. Z.O.O.
Adres firmy:
Mickiewicza 16,
01-517 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 299 01 50
http://www.zdrovotic.pl
leczenie depresji

Potrzebne jest Państwu wsparcie psychologiczne w trudnych chwilach, problemach, z którymi borykacie się na co dzień. W naszym gabinecie podejmowane jest leczenie depresji oraz innego typu dolegliwości, które negatywnie wpływają na nasze samopoczucie. Prowadzone przez nas konsultacje lekarskie pozwolą na ustalenie przyczyn pojawiających się problemów u kobiet czy mężczyzn. W naszym gabinecie dyżur prowadzi także onkolog wspomagający osoby, zmagające się z chorobami nowotworowymi. Zapraszamy!

Arkadiusz Szmańda Prywatna specjalistyczna praktyka lekarska Gabinet psychiatryczny
Adres firmy:
Stefana Srebrnego 1,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel. : 56 621 08 11
http://aszmanda.pl
Materac przeciwodleżynowy pneumatyczny

W naszej ofercie znajduje się asortyment medyczny. Kupisz u nas materac przeciwodleżynowy pneumatyczny z kompresorem do łóżek zwykłych oraz rehabilitacyjnych. Produkt jest wyposażony w cichą pompę elektryczną, która napełnia go powietrzem o objętości 6-7 litrów w ciągu minuty. Wyrób jest przeznaczony dla pacjentów o wadze do 120 kg.

Asid Radosław Kaczmarczyk
Adres firmy:
Mostowa 1,
55-100 Trzebnica, dolnośląskie
Tel. : 79 472 23 37
http://mediort.pl
Koagulologia

Do współpracy z naszą firmą zapraszamy wszystkie prywatne i publiczne placówki szpitalne i inne z sektora ochrony zdrowia. Nadzieja-Lab to laboratorium specjalistyczne i diagnostyczne. Wykonujemy między innymi takie analizy jak: hematologia, koagulologia, analityka ogólna z parazytologią, biochemia kliniczna, serologia grup krwi, mikrobiologia z mykologią oraz szereg testów specjalistycznych.

Nadzieja-Lab
Adres firmy:
Wilcza 28/3,
00-544 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 622 05 03
http://nadzieja.com.pl
Terapia uzależnień Wrocław

Widzisz niepokojące objawy oraz pociąg do alkoholu ze strony bliskich Ci osób? A może sam zmagasz się z tym problemem. Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś \\\"tak\\\", to z pewnością przyda Ci się konsultacja z naszymi specjalistami lub terapia uzależnień. W ośrodku leczenia uzależnień, który prowadzimy, zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni lekarze, którzy wiedzą, jak Ci pomóc. Zapraszamy!

Better Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości
Adres firmy:
Strzegomska 42/1,
53-611 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 60 840 55 93
http://psychoterapia24.com.pl
buty polski producent

Poszukujesz rozwiązania, dzięki któremu Twoje stopy będą wypoczęte nawet po długim chodzeniu? W ofercie sklepu internetowego dostępne są buty polskie. Producent stawia na wykorzystanie naturalnych materiałów, m.in. skóry bydlęcej i lekkiego drewna. Znajdziemy jest w kilku wzorach, kolorach, stylach i opcjach kolorystycznych.

\"ABAT\" Piekarski Adam
Adres firmy:
Spadochroniarzy 34a,
34-730 Mszana Dolna, małopolskie
Tel. : 18 331 04 18
http://www.obuwie-abat.pl