Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

kursy, szkolenia, kształcenie

studia podyplomowe

Jeżeli poszukują Państwo dziedziny, w której warto się kształcić, by zapewnić sobie zatrudnienie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą radomskiej szkoły CKD Edukacja, w której znajdują się studia podyplomowe z wielu dziedzin. Zajęcia na naszej uczelni trwają dwa semestry i są przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy pragną zacząć działać na rynku międzynarodowym. Zajęcia odpowiednio przygotują, ich do tego zadania.

Centrum Kształcenia Dorosłych EDUKACJA Sp. z o.o.
Adres firmy:
Limanowskiego 26/30,
26-600 Radom, mazowieckie
Tel. : 60 040 99 50
http://ckd-edukacja.pl
Obsługa PPOŻ

Firma zajmuje się organizowaniem szkoleń z zastosowania różnego rodzaju środków gaśniczych - w tym podręcznych. Kompleksowa obsługa PPOŻ przeprowadzana przez firmę wykonywana jest na terenie woj. dolnośląskiego. Obejmuje ona także takie czynności, jak wykonywanie próbnej ewakuacji i montaż odpowiednich oznaczeń pionowych oraz poziomych.

BHPrevent
Adres firmy:
Hubska 52/14,
50-502 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 73 282 99 52
http://bhprevent.pl
E-kursy

Jesteśmy niepublicznym ośrodkiem, który oferuje E-kursy. Pomogą one w rozwoju, ponieważ wykorzystujemy innowacyjne techniki. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne szkolenia e-learningowe Podniesiemy Twoje kompetencje, a dzięki nam będziesz mógł się wyuczuć do niedostępnych wcześniej zawodów.

Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego AD-SA
Adres firmy:
Kolonia 15/2,
62-085 Potrzanowo, wielkopolskie
Tel. : 57 778 90 98
http://ad-sa.pl