Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

kursy, szkolenia, kształcenie

Angielski dla dzieci

Nauka języków obcych bardzo spodobała się naszej córce. Po pierwszych zajęciach wróciła szczęśliwa i zadowolona. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, w nie za dużych grupach. Tak samo hiszpański dla dzieci. Mojej córce tak spodobał się kurs, że już chce się zapisać na kolejny język. Więc następny pewnie będzie wymarzony mojej córki angielski dla dzieci, który jest bardzo przydatnym językiem. Bardzo się cieszę, ze nauka języków obcych to jej nowe hobby.

Leader School
Adres firmy:
Przełajowa 2,
61-622 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 60 098 60 86
http://poznan.leaderschool.pl
camp america opinie

Jeśli wciąż jeszcze masz wątpliwości, czy przygoda w USA jest dla Ciebie, sprawdź co myślą o tym osoby, które już stamtąd wróciły! Opinie o Camp America to najlepsza rekomendacja tego programu. Dowiedz się, co o pracy i nauce za granicą myślą inni studenci i nie odwlekaj swojej decyzji! Weź udział w rekrutacji.

Camp Leaders Poland
Adres firmy:
Zamojska 8/9,
20-105 Lublin, lubelskie
Tel. : 81 532 34 64
http://www.campleaders.com
Pedagogika wczesnoszkolna

Kluczowe w rozwoju dziecka są pierwsze lata edukacji, w trakcie których wykształcane są jego podstawowe umiejętności oraz rozwijana ciekawość świata. Z tego powodu pedagogika wczesnoszkolna jest ważną dziedziną zawodu nauczyciela, który powinien przyswoić zarówno odpowiednią wiedzę teoretyczną, ale też nabyć specjalistyczne kompetencje skutecznej pracy z najmłodszymi uczniami. Pomóc w tym może odpowiednia literatura, która pozwoli mu odpowiednio wzbogacić warsztat.

Księgarnia ANWI
Adres firmy:
Trakt Św. Wojciecha 36/5,
80-039 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 60 274 19 65
http://www.anwi.edu.pl