Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

kursy, szkolenia, kształcenie

studia podyplomowe

Jeżeli poszukują Państwo dziedziny, w której warto się kształcić, by zapewnić sobie zatrudnienie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą radomskiej szkoły CKD Edukacja, w której znajdują się studia podyplomowe z wielu dziedzin. Zajęcia na naszej uczelni trwają dwa semestry i są przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy pragną zacząć działać na rynku międzynarodowym. Zajęcia odpowiednio przygotują, ich do tego zadania.

Centrum Kształcenia Dorosłych EDUKACJA Sp. z o.o.
Adres firmy:
Limanowskiego 26/30,
26-600 Radom, mazowieckie
Tel. : 60 040 99 50
http://ckd-edukacja.pl
Obsługa PPOŻ

Firma zajmuje się organizowaniem szkoleń z zastosowania różnego rodzaju środków gaśniczych - w tym podręcznych. Kompleksowa obsługa PPOŻ przeprowadzana przez firmę wykonywana jest na terenie woj. dolnośląskiego. Obejmuje ona także takie czynności, jak wykonywanie próbnej ewakuacji i montaż odpowiednich oznaczeń pionowych oraz poziomych.

BHPrevent
Adres firmy:
Hubska 52/14,
50-502 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 73 282 99 52
http://bhprevent.pl
E-learning MS Excel

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, nasze biuro szkoleniowe w swojej ofercie posiada również e-learning. MS Excel, Teams, Outlook, Word, Project, Access czy Power Point to programy, których obsługę możesz opanować dzięki naszym zdalnym kursom. Szkolenia prowadzimy na kilku poziomach zaawansowania.

Imperium Szkoleniowe
Adres firmy:
Piaskowa 4/U6,
01-067 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 402 15 04
http://imperiumszkoleniowe.pl