Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

kursy, szkolenia, kształcenie

Angielski dla dzieci

Nauka języków obcych bardzo spodobała się naszej córce. Po pierwszych zajęciach wróciła szczęśliwa i zadowolona. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, w nie za dużych grupach. Tak samo hiszpański dla dzieci. Mojej córce tak spodobał się kurs, że już chce się zapisać na kolejny język. Więc następny pewnie będzie wymarzony mojej córki angielski dla dzieci, który jest bardzo przydatnym językiem. Bardzo się cieszę, ze nauka języków obcych to jej nowe hobby.

Leader School
Adres firmy:
Przełajowa 2,
61-622 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 60 098 60 86
http://poznan.leaderschool.pl
studia podyplomowe

Jeżeli poszukują Państwo dziedziny, w której warto się kształcić, by zapewnić sobie zatrudnienie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą radomskiej szkoły CKD Edukacja, w której znajdują się studia podyplomowe z wielu dziedzin. Zajęcia na naszej uczelni trwają dwa semestry i są przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy pragną zacząć działać na rynku międzynarodowym. Zajęcia odpowiednio przygotują, ich do tego zadania.

Centrum Kształcenia Dorosłych EDUKACJA Sp. z o.o.
Adres firmy:
Limanowskiego 26/30,
26-600 Radom, mazowieckie
Tel. : 60 040 99 50
http://ckd-edukacja.pl
Obsługa PPOŻ

Firma zajmuje się organizowaniem szkoleń z zastosowania różnego rodzaju środków gaśniczych - w tym podręcznych. Kompleksowa obsługa PPOŻ przeprowadzana przez firmę wykonywana jest na terenie woj. dolnośląskiego. Obejmuje ona także takie czynności, jak wykonywanie próbnej ewakuacji i montaż odpowiednich oznaczeń pionowych oraz poziomych.

BHPrevent
Adres firmy:
Hubska 52/14,
50-502 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 73 282 99 52
http://bhprevent.pl