Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

kursy, szkolenia, kształcenie

Angielski dla dzieci

Nauka języków obcych bardzo spodobała się naszej córce. Po pierwszych zajęciach wróciła szczęśliwa i zadowolona. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, w nie za dużych grupach. Tak samo hiszpański dla dzieci. Mojej córce tak spodobał się kurs, że już chce się zapisać na kolejny język. Więc następny pewnie będzie wymarzony mojej córki angielski dla dzieci, który jest bardzo przydatnym językiem. Bardzo się cieszę, ze nauka języków obcych to jej nowe hobby.

Leader School
Adres firmy:
Przełajowa 2,
61-622 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 60 098 60 86
http://poznan.leaderschool.pl
camp america opinie

Jeśli wciąż jeszcze masz wątpliwości, czy przygoda w USA jest dla Ciebie, sprawdź co myślą o tym osoby, które już stamtąd wróciły! Opinie o Camp America to najlepsza rekomendacja tego programu. Dowiedz się, co o pracy i nauce za granicą myślą inni studenci i nie odwlekaj swojej decyzji! Weź udział w rekrutacji.

Camp Leaders Poland
Adres firmy:
Zamojska 8/9,
20-105 Lublin, lubelskie
Tel. : 81 532 34 64
http://www.campleaders.com
Ocena zagrożenia wybuchem

Ocena zagrożenia wybuchem powinna być wykonana w sposób profesjonalny. Poczucie bezpieczeństwa jest w dzisiejszych czasach niezbędne do tego, aby pracować z komfortem psychicznym. Dzięki nam zyskają Państwo odpowiednie instrukcje i zabezpieczenia, a także dokładną i specjalistyczną ocenę ryzyka Państwa pracy.

BHP Consulting Grzegorz Brykała
Adres firmy:
Kazimierza Wielkiego 10A lok. 6,
09-400 Płock, mazowieckie
Tel. : 50 340 95 03
http://www.dzpw.pl
outsourcing płac

Nasza firma to zespół profesjonalistów, którzy swoje bogate doświadczenie i wiedzę z różnych branż wykorzystują do rekrutacji pracowników. Specjalnością naszej firmy są między innymi szkolenia pracownicze, audyt, head hunting, czy doradztwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z naszą firmą.

About You.Pl Sp. z o. o.
Adres firmy:
Piastowska 89,
80-363 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 58 322 12 54
http://aboutyouhr.pl