Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

kursy, szkolenia, kształcenie

studia podyplomowe

Jeżeli poszukują Państwo dziedziny, w której warto się kształcić, by zapewnić sobie zatrudnienie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą radomskiej szkoły CKD Edukacja, w której znajdują się studia podyplomowe z wielu dziedzin. Zajęcia na naszej uczelni trwają dwa semestry i są przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy pragną zacząć działać na rynku międzynarodowym. Zajęcia odpowiednio przygotują, ich do tego zadania.

Centrum Kształcenia Dorosłych EDUKACJA Sp. z o.o.
Adres firmy:
Limanowskiego 26/30,
26-600 Radom, mazowieckie
Tel. : 60 040 99 50
http://ckd-edukacja.pl
Obsługa PPOŻ

Firma zajmuje się organizowaniem szkoleń z zastosowania różnego rodzaju środków gaśniczych - w tym podręcznych. Kompleksowa obsługa PPOŻ przeprowadzana przez firmę wykonywana jest na terenie woj. dolnośląskiego. Obejmuje ona także takie czynności, jak wykonywanie próbnej ewakuacji i montaż odpowiednich oznaczeń pionowych oraz poziomych.

BHPrevent
Adres firmy:
Hubska 52/14,
50-502 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 73 282 99 52
http://bhprevent.pl
Fabuła książki

Temat, o którym napisać książkę, jest niesłychanie ważny i powinien odpowiadać naszym zainteresowaniom. Pierwszym krokiem w procesie tworzenia książki jest wybór fabuły. Fabuła książki powinna być interesująca i wciągająca dla czytelników, pełna napięcia i emocji, zaskakująca i jednocześnie wiarygodna. Może to być opowieść o miłości, przygodzie, wojnie, wampirach, czy cokolwiek innego, co zostanie dobrze opracowane i ujęte w atrakcyjnej formie literackiej.

Fundacja Varsztatovnia
Adres firmy:
Dzielna 5/11,
00-162 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 78 012 23 76
http://varsztatovnia.pl