Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

przemysł w każdej postaci

Słupki masztowe na flagi

Solidne i eleganckie maszty potrafią być niezwykłą ozdobą dla danego budynku, ale również świetną reklamą dla firmy, która ma w nim swoją siedzibę. Tak naprawdę możliwości wykorzystania naszych masztów są ogromne i w odpowiedni sposób dopasowane do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

LOGO Jacygrad, Zawadzki Sp.J.
Adres firmy:
Modlińska 266,
03-152 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 819 08 48
http://www.logoflagi.pl
Kompresory śrubowe

Nasz sklep i hurtownia oferują Państwu kompresory śrubowe. Jeżeli jednak są Państwo zainteresowani niższą ceną, w naszej ofercie znajdziecie również sprężarki tłokowe. Jesteśmy najstarszym sklepem w naszym mieście, które oferuje sprężarki i kompresory. Nasi klienci są zadowoleni z naszych usług. Jeżeli nigdzie nie mogą Państwo znaleźć części, których szukacie, odwiedźcie nasze punkty sprzedaży.

Gudepol
Adres firmy:
Kunicka 10,
59-220 Legnica, dolnośląskie
Tel. : 76 854 07 74
http://www.gudepol.eu
Odkamieniacz

Nie jest to dziwne, zwłaszcza osobom, które borykały się z problemami dróg oddechowych woda destylowana dawała znaczne ukojenie. Głównymi kurortami były kraje śródziemnomorskie: Grecja, oraz rozliczne wyspy, a w samej Wielkiej Brytanii miasto Bath. Jednym z najczęstszych zabiegów było płukanie nosa z użyciem produktu jakim jest woda destylowana, które miało oczyścić drogi oddechowe i ułatwić oddychanie. Polecamy nasz odkamieniacz.

PPH KAMIX Sp. z o.o. Sp. K.
Adres firmy:
Hutnicza 38c,
81-061 Gdynia, pomorskie
Tel. : 58 785 00 85
http://www.kamix.pl
Urządzenia przemysłowe w BS System

Najnowsze urządzenia jakimi są lasery, to technologia, która została spopularyzowana i przystosowana do pracy w przemyśle. Dzięki niej można szybko i precyzyjnie ciąć nawet bardzo grube i twarde materiały. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty. Są proste w obsłudze i niezawodne, dzięki czemu cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

BS System Sp.J.
Adres firmy:
Mikołaja Reja 13/15,
81-874 Sopot, pomorskie
Tel. : 58 668 47 60
http://www.bssystem.com.pl