Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

finanse i rachunkowość

Biura rachunkowe Katowice

Jedyne w swoim rodzaju biura rachunkowe - FRESZ z Katowic. Szeroka oferta, jaką możemy zaproponować naszym klientom oraz przystępny cennik usług sprawia, że zaufało nam już wielu przedsiębiorców. Dzięki współpracy z nami możesz być spokojny o swoje rachunki i dokumenty i zająć się innymi ważnymi sprawami. Przyjdź do naszego biura rachunkowego - gwarantujemy, że współpraca z nami Cię usatysfakcjonuje.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Adres firmy:
ul. Krasińskiego 29,
40-019 Katowice, śląskie
Tel. : 53 027 37 41
http://e-fresz.com.pl
Usługi księgowe

Biuro rachunkowe pomaga m.in. przy prowadzaniu własnej działalności gospodarczej. Świadczymy usługi księgowe, rachunkowe, obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia miesięczne, a także roczne dla osób prawnych i fizycznych VAT, CIT i PIT. Zajmujemy się również ZUS-em, rejestrem przychodów i rozchodów oraz ewidencją ryczałtową.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Adres firmy:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3,
70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 79 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
Agencja pracy Szczecin

Prowadzicie Państwo działalność w stolicy województwa zachodniopomorskiego i potrzebujecie doradztwa w kwestiach rekrutacji? Oferujemy profesjonalne pośrednictwo w zakresie doboru personelu. Agencja pracy Master HR to oczywiście nie tylko Poznań. Znajdziecie nas też między innymi na terenie takich miast jak Szczecin

Master HR
Adres firmy:
Al. Niepodległości 22, piętro 2,
70-412 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 404 07 45
http://masterhr.pl
Decyzje o wsparciu

Nasza firma zajmuje się doradztwem w zakresie ubiegania się o pomoc rządową dla przedsiębiorców. Mówimy w jakich przypadkach i w jaki sposób starać się, a w konsekwencji uzyskać decyzje o wsparciu. Informujemy o możliwości zabezpieczenia prawa do wydania dokumentów dla planowanych nowych inwestycji.

Grant Thornton
Adres firmy:
Antoniego Baraniaka 88E,
61-131 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 61 625 11 00
http://grantthornton.pl
Outsourcing księgowości

Świadczony przez nasze biuro rachunkowe w Gdańsku outsourcing księgowości obejmuje tworzenie niezbędnej dokumentacji, uzupełnianie ksiąg przychodów i rozchodów oraz rejestrowanie w systemie wszystkich generowanych w firmie faktur. Udzielamy również porad z zakresu przepisów podatkowych i pomagamy w sporządzaniu wymaganych sprawozdań.

Biuro Rachunkowe Back-Up
Adres firmy:
Jaśkowa Dolina 11/3c,
80-252 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 58 340 90 38
http://www.biurorachunkowebackup.pl
prowadzenie firmy bez ZUS

Brak konieczności zatrudniania księgowej? Tak, to możliwe, jeśli spełniasz warunki pozwalające na prowadzenie firmy bez ZUS. Wówczas zewnętrzna usługa księgowa staje się niepotrzebna, gdyż możesz skorzystać z stworzonej przez nas aplikacji webowej, która pozwoli ci samodzielnie zajmować się księgowością.

Fakturomania Sp. z o.o.
Adres firmy:
Gen. L. Okulickiego 19B lok. 11,
05-825 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
Tel. : 72 735 36 36
http://fakturomania.pl
Biuro księgowe Wrocław

Nasza oferta skierowana jest do firm, które szukają pomocy w uporaniu się z wszystkimi wymaganymi formalnościami i dokumentacją związaną z prowadzoną przez siebie działalnością. Ze sprawami finansowymi, podatkowymi i pracowniczymi świetnie poradzi sobie nasze biuro księgowe. Wrocław to obszar naszej działalności.

Biuro Rachunkowe Arcadio Sp. z o.o.
Adres firmy:
al. Armii Krajowej 14B/6,
50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 53 747 20 82
http://www.ksiegowy-arcadio.com.pl
rozliczenie pit

Od jakiegoś czasu słyszy się, że pity można wysyłać do Urzędu Skarbowego przez internet. Jest świetne rozwiązanie, pod warunkiem, że działa sprawnie. Rozliczenie PIT 37 złożymy w mgnieniu oka, unikamy tłoku w kolejkach, więc oszczędzamy czas i pieniądze składając w ten sposób Pit 37. Pomocny w tym będzie na pewno program oferowany przez naszą firmę.

Tax Box Biuro Rachunkowe
Adres firmy:
Puławska 38,
05-500 Piaseczno, mazowieckie
Tel. : 50 056 79 05
http://taxbox.com.pl
Szkolenia ppoż

Jednym z rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo w zakładach pracy i innych placówkach są szkolenia ppoż. Warszawa jest miastem, w którym pod tym względem skorzystać można z naszych usług. Oferujemy szkolenia ppoż prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy potrafią skutecznie przekazać swą wiedzę.

Usługi księgowe dla firm Wrocław

Gdy szukacie Państwo sprawnej obsługi finansowo-rozliczeniowej, nasze biuro rachunkowe z Wrocławia z pewnością stanie na wysokości zadania. Świadczymy usługi księgowe dla firm i instytucji, w tym prowadzenie ksiąg przychodu i rozchodu, ewidencji wyposażenia czy przygotowanie zeznań podatkowych. Zapraszamy!

Biuro Rachunkowe Exactly s.c.
Adres firmy:
Tęczowa 13,
53-601 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 60 634 51 29
http://www.biuroexactly.pl
Prywatny detektyw

Masz podejrzenia co do swojego partnera? Chcesz coś sprawdzić? Prywatny detektyw z pewnością Ci w tym pomoże. W naszej ofercie znajduje się pełen wachlarz usług, które obejmują zdrady, sprawy rozwodowe, a także odzyskiwanie danych. Nasze doświadczenie pozwala nam także na szybką lokalizację podsłuchów w mieszkaniach czy biurach.

Spectus
Adres firmy:
Źródlana 5,
28-100 Busko-Zdrój, świętokrzyskie
Tel. : 50 733 35 83
http://www.spectusdetektyw.pl
Obróbka metali

Na naszej stronie dostępne są usługi przemysłowe, pozwalające na profesjonalną obróbkę metali. Przygotowane przez naszych klientów zostały również usługi, polegające na skrawaniu, walcowaniu materiałów. Nasi wykonawcy podejmują się realizacji dowolnych wielkości i kształtów elementów metalowych w najbardziej atrakcyjnych cenach dla Klientów.

4DUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres firmy:
Ignacego Mościckiego,
24-110 Puławy, lubelskie
Tel. : 81 884 77 88
http://www.4dustry.com
Kontrola warunków pracy

Proponujemy kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw z okolic Krakowa i Rzeszowa. Kontrola warunków pracy znajduje się w zakresie naszych usług. Ponadto doradzamy w zakresie obowiązujących przepisów, przeprowadzamy szkolenia BHP - dla nowych pracowników oraz w ramach okresowego przypomnienia. Skontaktuj się z nami.

BHP PLAY Katarzyna Kida
Adres firmy:
Bochenka 12a/94,
30-693 Kraków, małopolskie
Tel. : 50 101 20 64
http://bhpplay.pl