Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

finanse i rachunkowość

Biura rachunkowe Katowice

Jedyne w swoim rodzaju biura rachunkowe - FRESZ z Katowic. Szeroka oferta, jaką możemy zaproponować naszym klientom oraz przystępny cennik usług sprawia, że zaufało nam już wielu przedsiębiorców. Dzięki współpracy z nami możesz być spokojny o swoje rachunki i dokumenty i zająć się innymi ważnymi sprawami. Przyjdź do naszego biura rachunkowego - gwarantujemy, że współpraca z nami Cię usatysfakcjonuje.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Adres firmy:
ul. Krasińskiego 29,
40-019 Katowice, śląskie
Tel. : 53 027 37 41
http://e-fresz.com.pl
Usługi księgowe

Biuro rachunkowe pomaga m.in. przy prowadzaniu własnej działalności gospodarczej. Świadczymy usługi księgowe, rachunkowe, obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia miesięczne, a także roczne dla osób prawnych i fizycznych VAT, CIT i PIT. Zajmujemy się również ZUS-em, rejestrem przychodów i rozchodów oraz ewidencją ryczałtową.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Adres firmy:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3,
70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 79 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
Agencja pracy Szczecin

Prowadzicie Państwo działalność w stolicy województwa zachodniopomorskiego i potrzebujecie doradztwa w kwestiach rekrutacji? Oferujemy profesjonalne pośrednictwo w zakresie doboru personelu. Agencja pracy Master HR to oczywiście nie tylko Poznań. Znajdziecie nas też między innymi na terenie takich miast jak Szczecin

Master HR
Adres firmy:
Al. Niepodległości 22, piętro 2,
70-412 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 404 07 45
http://masterhr.pl
Outsourcing kadrowo płacowy

Wykorzystaj możliwości jakie daje outsourcing kadrowo-płacowy i zainwestuj w naszych specjalistów, którzy pomogą Ci usprawnić swoją działalność. Proponujemy Państwu pełen profesjonalizm, a także obsługę poszczególnych działów przedsiębiorstwa, co Tobie pozwoli skupić się na głównej działalności firmy.

Biuro Rachunkowe Kurdynowski
Adres firmy:
Tadeusza Kościuszki 27 bud. C,
85-079 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 52 321 32 15
http://kurdynowski.com.pl
Decyzje o wsparciu

Nasza firma zajmuje się doradztwem w zakresie ubiegania się o pomoc rządową dla przedsiębiorców. Mówimy w jakich przypadkach i w jaki sposób starać się, a w konsekwencji uzyskać decyzje o wsparciu. Informujemy o możliwości zabezpieczenia prawa do wydania dokumentów dla planowanych nowych inwestycji.

Grant Thornton
Adres firmy:
Antoniego Baraniaka 88E,
61-131 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 61 625 11 00
http://grantthornton.pl
Outsourcing księgowości

Świadczony przez nasze biuro rachunkowe w Gdańsku outsourcing księgowości obejmuje tworzenie niezbędnej dokumentacji, uzupełnianie ksiąg przychodów i rozchodów oraz rejestrowanie w systemie wszystkich generowanych w firmie faktur. Udzielamy również porad z zakresu przepisów podatkowych i pomagamy w sporządzaniu wymaganych sprawozdań.

Biuro Rachunkowe Back-Up
Adres firmy:
Jaśkowa Dolina 11/3c,
80-252 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 58 340 90 38
http://www.biurorachunkowebackup.pl
prowadzenie firmy bez ZUS

Brak konieczności zatrudniania księgowej? Tak, to możliwe, jeśli spełniasz warunki pozwalające na prowadzenie firmy bez ZUS. Wówczas zewnętrzna usługa księgowa staje się niepotrzebna, gdyż możesz skorzystać z stworzonej przez nas aplikacji webowej, która pozwoli ci samodzielnie zajmować się księgowością.

Fakturomania Sp. z o.o.
Adres firmy:
Gen. L. Okulickiego 19B lok. 11,
05-825 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
Tel. : 72 735 36 36
http://fakturomania.pl
Konsultacje dla firm payrollowych

Oprócz różnych form szkoleń nasz zespół specjalistów przeprowadza także konsultacje dla firm payrollowych. Polegają one na krótkich, trwających od 3 do 6 godzin, spotkaniach, podczas których nasi eksperci od prawa pracy lub podatków i ubezpieczeń społecznych pomagają Klientowi rozwiązać bieżące problemy kadrowo-płacowe.

Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki Sp. J.
Adres firmy:
Grzybowska 2,
00-131 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 51 795 22 94
http://praktyczneszkolenia.com
Biuro księgowe Wrocław

Nasza oferta skierowana jest do firm, które szukają pomocy w uporaniu się z wszystkimi wymaganymi formalnościami i dokumentacją związaną z prowadzoną przez siebie działalnością. Ze sprawami finansowymi, podatkowymi i pracowniczymi świetnie poradzi sobie nasze biuro księgowe. Wrocław to obszar naszej działalności.

Biuro Rachunkowe Arcadio Sp. z o.o.
Adres firmy:
al. Armii Krajowej 14B/6,
50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 53 747 20 82
http://www.ksiegowy-arcadio.com.pl
Kredyt oddłużeniowy ze złym BIKiem

Ilość zobowiązań może niekiedy przytłoczyć człowieka. Jeśli nie prowadzimy regularnie dokumentacji o naszych zadłużeniach, trudno się w nich znaleźć. W tym artykule dowiesz się więcej o kredycie oddłużeniowym ze złym BIKiem. O pożyczkach konsolidacyjnych wiadomo od długiego czasu, o tym dlaczego je brać, dowiesz się w tym artykule.

Proste Bankowanie Marek Mularczyk
Adres firmy:
Kalaryjska 69/9,
30-504 Kraków, małopolskie
Tel. : 51 582 21 77
http://proste-bankowanie.pl