Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

finanse i rachunkowość

Terminale płatnicze

Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości terminale płatnicze, które sprawdzą się w każdych warunkach. Nasze terminale płatnicze to sposób na nadążanie za konkurencją, ponieważ płatności kartą są dla klienta bardzo wygodne. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

TopCard
Adres firmy:
Starołęcka 7,
61-361 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 61 415 13 13
http://www.topcard.pl
Emisja obligacji

Wszystkich przedsiębiorców rozważających możliwość pozyskania kapitału na dalszy rozwój poprzez emisję obligacji, czy też akcji zapraszamy do skontaktowania się z ekspertami Capital One Advisers. Ich doświadczenie pozwala dobrać najlepszą formę w odniesieniu do rodzaju prowadzonej działalności oraz potrzeb firmy.

Capital One Advisers
Adres firmy:
Ujazdowskie 41,
00-540 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 319 56 88
http://capitalone.pl
Biura rachunkowe Katowice

Jedyne w swoim rodzaju biura rachunkowe - FRESZ z Katowic. Szeroka oferta, jaką możemy zaproponować naszym klientom oraz przystępny cennik usług sprawia, że zaufało nam już wielu przedsiębiorców. Dzięki współpracy z nami możesz być spokojny o swoje rachunki i dokumenty i zająć się innymi ważnymi sprawami. Przyjdź do naszego biura rachunkowego - gwarantujemy, że współpraca z nami Cię usatysfakcjonuje.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Adres firmy:
ul. Krasińskiego 29,
40-019 Katowice, śląskie
Tel. : 53 027 37 41
http://e-fresz.com.pl
Rachunkowość - fachowe biuro

Jeżeli przeglądasz biura rachunkowe, Warszawa jest miejscem Twojej działalności i zależy Ci na pozyskaniu profesjonalnego, rzetelnego partnera, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań - zapraszamy do współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stąd możemy mieć pewność, że zaspokoimy również Państwa potrzeby.

Biuro Rachunkowo – Prawne Abicus Sp. z o.o.
Adres firmy:
Marszałkowska 68/70 m 19,
00–545 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 620 72 35
http://www.abicus.eu
Usługi księgowe

Biuro rachunkowe pomaga m.in. przy prowadzaniu własnej działalności gospodarczej. Świadczymy usługi księgowe, rachunkowe, obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia miesięczne, a także roczne dla osób prawnych i fizycznych VAT, CIT i PIT. Zajmujemy się również ZUS-em, rejestrem przychodów i rozchodów oraz ewidencją ryczałtową.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Adres firmy:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3,
70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 79 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
Systemy do tłumaczeń

W celu zapewnienia komunikacji na najwyższym poziomie, przygotowaliśmy dla Państwa wysokiej jakości systemy do tłumaczeń symultanicznych, polegających na przekładzie synchronicznym. Oferujemy kilkuosobowe kabiny oraz systemy radiowe, dyskusyjne i transmisji podczerwieni, które korzystają z technologii opracowanej przez firmę Bosch.

SoundTech S.C Macierzyńska Alina, Kujawowicz Zbigniew
Adres firmy:
1 Maja 21,
05-555 Tarczyn, mazowieckie
Tel. : 60 378 18 51
http://www.soundtech.pl
Agencja pracy Szczecin

Prowadzicie Państwo działalność w stolicy województwa zachodniopomorskiego i potrzebujecie doradztwa w kwestiach rekrutacji? Oferujemy profesjonalne pośrednictwo w zakresie doboru personelu. Agencja pracy Master HR to oczywiście nie tylko Poznań. Znajdziecie nas też między innymi na terenie takich miast jak Szczecin

Master HR
Adres firmy:
Storrady 1A lok. 53,
71-602 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 404 07 45
http://masterhr.pl
księgowość

Szeroka oferta zawierająca księgowość, rachunkowość, usługi księgowe, obsługę kadrową, płacową czy też usługi KPiR jest koronnym wyróżnikiem naszego Biura. Nasze usługi to dobry wybór i gwarancja wielu lat dobrej współpracy. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla odbiorców indywidualnych. Współpraca z nami okaże się na 100% korzystna.

Biuro Rachunkowe TAX CENTRUM FHU JAKUB JANIK
Adres firmy:
plac Tadeusza Kościuszki 4,
32-600 Oświęcim, małopolskie
Tel. : 53 591 27 01
http://taxcentrum.pl