Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

finanse i rachunkowość

Biura rachunkowe Katowice

Jedyne w swoim rodzaju biura rachunkowe - FRESZ z Katowic. Szeroka oferta, jaką możemy zaproponować naszym klientom oraz przystępny cennik usług sprawia, że zaufało nam już wielu przedsiębiorców. Dzięki współpracy z nami możesz być spokojny o swoje rachunki i dokumenty i zająć się innymi ważnymi sprawami. Przyjdź do naszego biura rachunkowego - gwarantujemy, że współpraca z nami Cię usatysfakcjonuje.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Adres firmy:
ul. Krasińskiego 29,
40-019 Katowice, śląskie
Tel. : 53 027 37 41
http://e-fresz.com.pl
Usługi księgowe

Biuro rachunkowe pomaga m.in. przy prowadzaniu własnej działalności gospodarczej. Świadczymy usługi księgowe, rachunkowe, obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia miesięczne, a także roczne dla osób prawnych i fizycznych VAT, CIT i PIT. Zajmujemy się również ZUS-em, rejestrem przychodów i rozchodów oraz ewidencją ryczałtową.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Adres firmy:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3,
70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 79 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
Agencja pracy Szczecin

Prowadzicie Państwo działalność w stolicy województwa zachodniopomorskiego i potrzebujecie doradztwa w kwestiach rekrutacji? Oferujemy profesjonalne pośrednictwo w zakresie doboru personelu. Agencja pracy Master HR to oczywiście nie tylko Poznań. Znajdziecie nas też między innymi na terenie takich miast jak Szczecin

Master HR
Adres firmy:
Al. Niepodległości 22, piętro 2,
70-412 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 404 07 45
http://masterhr.pl
Decyzje o wsparciu

Nasza firma zajmuje się doradztwem w zakresie ubiegania się o pomoc rządową dla przedsiębiorców. Mówimy w jakich przypadkach i w jaki sposób starać się, a w konsekwencji uzyskać decyzje o wsparciu. Informujemy o możliwości zabezpieczenia prawa do wydania dokumentów dla planowanych nowych inwestycji.

Grant Thornton
Adres firmy:
Antoniego Baraniaka 88E,
61-131 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 61 625 11 00
http://grantthornton.pl
Outsourcing księgowości

Świadczony przez nasze biuro rachunkowe w Gdańsku outsourcing księgowości obejmuje tworzenie niezbędnej dokumentacji, uzupełnianie ksiąg przychodów i rozchodów oraz rejestrowanie w systemie wszystkich generowanych w firmie faktur. Udzielamy również porad z zakresu przepisów podatkowych i pomagamy w sporządzaniu wymaganych sprawozdań.

Biuro Rachunkowe Back-Up
Adres firmy:
Jaśkowa Dolina 11/3c,
80-252 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 58 340 90 38
http://www.biurorachunkowebackup.pl
Biuro księgowe Wrocław

Nasza oferta skierowana jest do firm, które szukają pomocy w uporaniu się z wszystkimi wymaganymi formalnościami i dokumentacją związaną z prowadzoną przez siebie działalnością. Ze sprawami finansowymi, podatkowymi i pracowniczymi świetnie poradzi sobie nasze biuro księgowe. Wrocław to obszar naszej działalności.

Biuro Rachunkowe Arcadio Sp. z o.o.
Adres firmy:
al. Armii Krajowej 14B/6,
50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 53 747 20 82
http://www.ksiegowy-arcadio.com.pl
rozliczenie pit

Od jakiegoś czasu słyszy się, że pity można wysyłać do Urzędu Skarbowego przez internet. Jest świetne rozwiązanie, pod warunkiem, że działa sprawnie. Rozliczenie PIT 37 złożymy w mgnieniu oka, unikamy tłoku w kolejkach, więc oszczędzamy czas i pieniądze składając w ten sposób Pit 37. Pomocny w tym będzie na pewno program oferowany przez naszą firmę.

Tax Box Biuro Rachunkowe
Adres firmy:
Puławska 38,
05-500 Piaseczno, mazowieckie
Tel. : 50 056 79 05
http://taxbox.com.pl
Szkolenia ppoż

Jednym z rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo w zakładach pracy i innych placówkach są szkolenia ppoż. Warszawa jest miastem, w którym pod tym względem skorzystać można z naszych usług. Oferujemy szkolenia ppoż prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy potrafią skutecznie przekazać swą wiedzę.

Usługi księgowe dla firm Wrocław

Gdy szukacie Państwo sprawnej obsługi finansowo-rozliczeniowej, nasze biuro rachunkowe z Wrocławia z pewnością stanie na wysokości zadania. Świadczymy usługi księgowe dla firm i instytucji, w tym prowadzenie ksiąg przychodu i rozchodu, ewidencji wyposażenia czy przygotowanie zeznań podatkowych. Zapraszamy!

Biuro Rachunkowe Exactly s.c.
Adres firmy:
Tęczowa 13,
53-601 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 60 634 51 29
http://www.biuroexactly.pl
Kontrola warunków pracy

Proponujemy kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw z okolic Krakowa i Rzeszowa. Kontrola warunków pracy znajduje się w zakresie naszych usług. Ponadto doradzamy w zakresie obowiązujących przepisów, przeprowadzamy szkolenia BHP - dla nowych pracowników oraz w ramach okresowego przypomnienia. Skontaktuj się z nami.

BHP PLAY Katarzyna Kida
Adres firmy:
Bochenka 12a/94,
30-693 Kraków, małopolskie
Tel. : 50 101 20 64
http://bhpplay.pl
Biuro rachunkowe

Szukasz solidnego księgpwego dla Twojej firmy? Wejdź na stronę Audyt Safety - to biuro rachunkowe, które wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Swoje usługi z zakresu zarządzania kosztami i dochodami przedsiębiorstw, doradztwa podatkowego wykonujemy solidnie oraz zgodnie z obowiązującym prawem.

Audyt Safety Sp. z o.o.
Adres firmy:
Zacisze 5E/05,
65-775 Zielona Góra, lubuskie
Tel. : 66 868 89 28
http://audytsafety.pl
Elzab k10

Ten produkt to prawdziwy prymus wśród kas fiskalnych. Kompaktowy model posiada wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego prowadzenia biznesu. Czy szukasz intuicyjnego ekranu dotykowego, rozbudowanej bazy towarowej, czy cenisz sobie łatwość obsługi? Elzab K10 spełni Twoje oczekiwania i nie tylko. Sprawdź to już dziś!

SAK COMPUTER SYSTEMS PAWEŁ SAK
Adres firmy:
Stanisława Szymańskiego 1a,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel. : 57 992 28 82
http://kasytaniej.pl
Pomoc w otwarciu JDG Kraków

Poszukujesz wsparcia w nawigacji po zawiłościach biznesowych? Nasza firma to lider na lokalnym rynku, specjalizujący się w usługach konsultingowych oraz doradztwie biznesowym. U nas znajdziesz fachowców, gotowych do podjęcia każdego wyzwania. Niezależnie od tego, czy planujesz otwarcie JDG w Krakowie, czy też szukasz pomocy przy innym projekcie, z nami z pewnością osiągniesz sukces! Cenimy sobie zaufanie naszych klientów oraz solidność w biznesie, co przekłada się na jakość naszych usług.

Księgowość bez Tajemnic Sp. z o.o
Adres firmy:
Osiedle Złotej Jesieni 9/1,
31-827 Kraków, małopolskie
Tel. : 51 228 56 78
http://ksiegowoscbeztajemnic.pl
ubezpieczenia grupowe Gdynia

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy, korzystając z profesjonalnych usług, które oferuje nasza agencja. Naszą specjalizacją są ubezpieczenia grupowe. Świadczymy usługi w Gdyni na najwyższym poziomie i zawsze dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb klienta. To nie tylko gwarancja spokoju, ale także znaczne oszczędności. Dlaczego warto z nami współpracować? Bo jesteśmy po prostu najlepsi!

Ubezpieczenia Gdynia Maciej Barszcz
Adres firmy:
Jana Brzechwy 1,
81-590 Gdynia, pomorskie
Tel. : 50 155 55 54
http://ubezpieczeniagdynia.pl
Tajemniczy klient obsługa firm

Proces pozyskiwania i utrzymania kluczowych dla Twojego biznesu konsumentów nie jest prosty. Co zrobić, by z pełnym przekonaniem twierdzić, że stanowi on o naszym sukcesie? Skorzystaj z naszej oferty – tajemniczy klient obsługa firm. Pozwól, że staną się oni dla Ciebie swoistymi konsumentami -łowcami, którzy pomogą zmienić podejście Twojej marki do konsumenta. Dzięki naszym kursom zdołasz odkryć i wyeliminować najsłabsze punkty swojej marki, a to umożliwi Ci skutecznie zwiększyć Twoje obroty.

Dive Group
Adres firmy:
Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 7,
01-015 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 826 63 43
http://dive-group.com
Doradztwo korporacyjne

Prowadzimy działalność usługową, w ramach której z naszego wsparcia mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi. Podejmujemy się działań, takich jak pełna obsługa firm i doradztwo korporacyjne, sporządzanie kontraktów handlowych, sprawy o odszkodowania i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SQUARE TAX ADVISORY SP. Z O.O.
Adres firmy:
Michalczyka 5,
53-633 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 71 342 11 54
http://sqradvisory.pl