Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

podróżowanie i noclegi

Apartamenty

Wybierasz się na wakacje nad morze, z rodziną lub przyjaciółmi? Szukasz atrakcyjnego, komfortowego i samodzielnego zakwaterowania, zapewniającego swobodę i prywatność? Proponujemy nowoczesne, elegancko urządzone i w pełni wyposażone apartamenty w Świnoujściu, położone blisko plaży i dostępny w różnorodnych terminach przez cały rok.

Dariusz Kiedas SwinoujscieApartamenty.com.pl
Adres firmy:
Uzdrowiskowa 19,
72-600 Świnoujście, zachodniopomorskie
Tel. : 69 187 56 76
http://www.swinoujscieapartamenty.com.pl
rejs do Tyńca

Nigdzie nie musicie się z nami śpieszyć, ponieważ to nasza łódź wyznacza tempo zwiedzania. Rejs do Tyńca trwa około 5 godzin, podczas będziecie mieli okazję zobaczyć wiele atrakcji jak m.in. wzgórze z Zamkiem Królewskim i archikatedrą, Kopiec Kościuszki, Willę Szyszko-Bohusza, a także zwiedzić samo opactwo benedyktynów u celu.

STER - Centrum Żeglugi Wiślanej
Adres firmy:
Bulwar Czerwieński,
31-069 Kraków, małopolskie
Tel. : 60 156 02 50
http://rejsykrakow.com
Podróże morskie z przelotem

Urlop na statku wycieczkowym obfituje w atrakcje, takie jak: doświadczenie warunków życia na wodzie, podziwianie krajobrazów, poznawanie historii miast portowych czy też spektakle i wieczory tematyczne, organizowane na okręcie. Ponadto podróże morskie z przelotem stanowią korzystną ofertę dla osób, chcących poznać wybrany rejon świata od nieco innej strony.

AleSerwis.net Małgorzata Dąbrowska
Adres firmy:
Kościuszki 97,
42-300 Myszków, śląskie
Tel. : 51 175 75 11
http://www.alerejsy.pl
Hotel

Hotel Kielce słynie z bardzo wysokiego poziomu działających tutaj hoteli. To właśnie w tym mieście znajduje się jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. W hotelu tym bardzo często odbywają się niesamowicie ważne sympozja naukowe oraz konferencje i hotel. Kielce z roku na rok przyciągają kolejnych inwestorów, którzy dostrzegają olbrzymi potencjał drzemiący w tym mieście.

Hotel Dal
Adres firmy:
Piotrkowska 12,
25-510 Kielce, świętokrzyskie
Tel. : 41 336 10 00
http://www.hoteldal.pl
Zakopane kulig z pochodniami

Zapraszamy na górskie przygody przez cały sezon zimowy w Zakopanem! Kulig z pochodniami odbywa się w wygodnych, 4-osobowych saniach, które wraz z końmi dowożą uczestników na polanę w Dolinie Chochołowskiej. Tam rozpalamy ognisko i oferujemy ciepły posiłek oraz rozgrzewającą herbatę. Podczas poczęstunku przygrywa nam góralska kapela.

Janosik Travel
Adres firmy:
Zamoyskiego 6,
34-500 Zakopane, małopolskie
Tel. : 53 390 08 66
http://www.janosiktravel.pl
konferencje Ustka

Organizujesz wyjazd firmowy? Warto jest zadbać o to, aby w obiekcie noclegowym na pewno znajdowała się sala mieszcząca wszystkich Twoich pracowników. Tak się składa, że my taką posiadamy - dlatego już dziś zachęcamy do zrobienia rezerwacji. Zorganizujesz u nas debaty, zebrania i konferencje - w Ustce, nad morzem.

Hotel Morze
Adres firmy:
Marynarki Polskiej 22,
76-270 Ustka, pomorskie
Tel. : 59 815 52 00
http://www.morze-ustka.pl
Hotel nad morzem dla dzieci

Wybierasz się na rodzinne wczasy i szukasz noclegu? Nie wiesz, gdzie znaleźć komfortowy hotel nad morzem dla dzieci? Zapraszamy do Krynicy. Nasz obiekt oferuje przestronne pokoje i apartamenty z widokiem na Bałtyk. W okolicy znajdują się także liczne atrakcje dla pociech, np. aquapark oraz wesołe miasteczko.

Hotel Jan Janina Kroplewska
Adres firmy:
Słowiańska 24,
76-153 Darłówko Wschodnie, zachodniopomorskie
Tel. : 94 314 31 20
http://www.hoteljan.pl
Konferencje Ciechanów

W naszym hotelu znaleźć można jedną z najlepszych sal konferencyjnych w Ciechanowie. Dysponujemy przestronnym, klimatyzowanym i eleganckim pomieszczeniem wykładowym, w którym można zorganizować spotkania, bankiety i prelekcje biznesowe nawet dla 180 osób. Warto odwiedzić naszą stronę internetową i dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Hotel Sebory Damian Borkowski
Adres firmy:
Romany Sebory 39,
06-300 Przasnysz, mazowieckie
Tel. : 29 333 50 05
http://www.sebory.pl
Spa oferty

Zapraszamy na spa nad Bałtykiem w naszym hotelu z basnem w Jarosławcu. Król Plaza SPA zaprasza wszystkich gości na urlop czy też weekend w postaci pakietu. Hotel nad morzem posiada szeroki wachlarz propozycji spędzenia wolnego czasu. Wybierz spa nad Bałtykiem i ciesz się udanym relaksem nas polskim morzem.

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza
Adres firmy:
Bałtycka 16,
76 - 107 Jarosławiec, zachodniopomorskie
Tel. : 59 810 94 56
http://www.krolplazaspa.pl