Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

podróżowanie i noclegi

Pokój z widokiem na morze

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na luksusowy i jednocześnie przytulny pokój z widokiem na morze. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na pełnym odpoczynku oraz relaksie. Stawiamy na pełne zadowolenie każdego gościa - przekonaj się o tym już dzisiaj! Gorąco zapraszamy.

Hotel Aurora Family & SPA
Adres firmy:
Bohaterów Warszawy 17,
72-500 Międzyzdroje, zachodniopomorskie
Tel. : 91 328 12 48
http://www.hotel-aurora.pl
Apartamenty

Wybierasz się na wakacje nad morze, z rodziną lub przyjaciółmi? Szukasz atrakcyjnego, komfortowego i samodzielnego zakwaterowania, zapewniającego swobodę i prywatność? Proponujemy nowoczesne, elegancko urządzone i w pełni wyposażone apartamenty w Świnoujściu, położone blisko plaży i dostępny w różnorodnych terminach przez cały rok.

Dariusz Kiedas SwinoujscieApartamenty.com.pl
Adres firmy:
Uzdrowiskowa 19,
72-600 Świnoujście, zachodniopomorskie
Tel. : 69 187 56 76
http://www.swinoujscieapartamenty.com.pl
rejs do Tyńca

Nigdzie nie musicie się z nami śpieszyć, ponieważ to nasza łódź wyznacza tempo zwiedzania. Rejs do Tyńca trwa około 5 godzin, podczas będziecie mieli okazję zobaczyć wiele atrakcji jak m.in. wzgórze z Zamkiem Królewskim i archikatedrą, Kopiec Kościuszki, Willę Szyszko-Bohusza, a także zwiedzić samo opactwo benedyktynów u celu.

STER Ewa Bigosz i Piotr Wiśniewski Spółka Jawna
Adres firmy:
Lea 90A/2,
30-058 Kraków, małopolskie
Tel. : 60 156 02 50
http://rejsykrakow.com
Podróże morskie z przelotem

Urlop na statku wycieczkowym obfituje w atrakcje, takie jak: doświadczenie warunków życia na wodzie, podziwianie krajobrazów, poznawanie historii miast portowych czy też spektakle i wieczory tematyczne, organizowane na okręcie. Ponadto podróże morskie z przelotem stanowią korzystną ofertę dla osób, chcących poznać wybrany rejon świata od nieco innej strony.

AleSerwis.net Małgorzata Dąbrowska
Adres firmy:
Kościuszki 97,
42-300 Myszków, śląskie
Tel. : 51 175 75 11
http://www.alerejsy.pl
Hotel Kielce

Hotel Kielce słynie z bardzo wysokiego poziomu działających tutaj hoteli. To właśnie w tym mieście znajduje się jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. W hotelu tym bardzo często odbywają się niesamowicie ważne sympozja naukowe oraz konferencje i hotel. Kielce z roku na rok przyciągają kolejnych inwestorów, którzy dostrzegają olbrzymi potencjał drzemiący w tym mieście.

Hotel Dal
Adres firmy:
Piotrkowska 12,
25-510 Kielce, świętokrzyskie
Tel. : 41 336 10 00
http://www.hoteldal.pl
Hotel w sopocie

Szukasz wyjątkowego miejsca na rocznicę ślubu lub na oświadczyny? Mamy coś specjalnego! Nasz hotel położony jest w samym centrum Sopotu z malowniczymi widokami na morze i molo. To doskonałe miejsce na weekendowy wypoczynek lub też dłuższy pobyt. Wszystkie nasze pokoje są zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły.

Bayjonn Hotel
Adres firmy:
Powstańców Warszawy 7,
81-718 Sopot, pomorskie
Tel. : 73 071 71 71
http://www.bayjonnhotel.pl
Portfel turystyczny

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz wyjątkowe portfele turystyczne, które odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz elegancką stylizacją. Proponujemy szeroką gamę fantastycznych elementów, dostępnych w wielu wariantach i ciekawych wzorach. Wybierz odpowiedni model dla siebie już dziś. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sklep Podróżnika Obieżyświat
Adres firmy:
Masarska 9/98,
31-534 Kraków, małopolskie
Tel. : 12 656 61 24
http://sklep.obiezyswiat.net