Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

podróżowanie i noclegi

Apartamenty

Wybierasz się na wakacje nad morze, z rodziną lub przyjaciółmi? Szukasz atrakcyjnego, komfortowego i samodzielnego zakwaterowania, zapewniającego swobodę i prywatność? Proponujemy nowoczesne, elegancko urządzone i w pełni wyposażone apartamenty w Świnoujściu, położone blisko plaży i dostępny w różnorodnych terminach przez cały rok.

Dariusz Kiedas SwinoujscieApartamenty.com.pl
Adres firmy:
Uzdrowiskowa 19,
72-600 Świnoujście, zachodniopomorskie
Tel. : 69 187 56 76
http://www.swinoujscieapartamenty.com.pl
rejs do Tyńca

Nigdzie nie musicie się z nami śpieszyć, ponieważ to nasza łódź wyznacza tempo zwiedzania. Rejs do Tyńca trwa około 5 godzin, podczas będziecie mieli okazję zobaczyć wiele atrakcji jak m.in. wzgórze z Zamkiem Królewskim i archikatedrą, Kopiec Kościuszki, Willę Szyszko-Bohusza, a także zwiedzić samo opactwo benedyktynów u celu.

STER - Centrum Żeglugi Wiślanej
Adres firmy:
Bulwar Czerwieński,
31-069 Kraków, małopolskie
Tel. : 60 156 02 50
http://rejsykrakow.com
Podróże morskie z przelotem

Urlop na statku wycieczkowym obfituje w atrakcje, takie jak: doświadczenie warunków życia na wodzie, podziwianie krajobrazów, poznawanie historii miast portowych czy też spektakle i wieczory tematyczne, organizowane na okręcie. Ponadto podróże morskie z przelotem stanowią korzystną ofertę dla osób, chcących poznać wybrany rejon świata od nieco innej strony.

AleSerwis.net Małgorzata Dąbrowska
Adres firmy:
Kościuszki 97,
42-300 Myszków, śląskie
Tel. : 51 175 75 11
http://www.alerejsy.pl
Hotel

Hotel Kielce słynie z bardzo wysokiego poziomu działających tutaj hoteli. To właśnie w tym mieście znajduje się jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. W hotelu tym bardzo często odbywają się niesamowicie ważne sympozja naukowe oraz konferencje i hotel. Kielce z roku na rok przyciągają kolejnych inwestorów, którzy dostrzegają olbrzymi potencjał drzemiący w tym mieście.

Hotel Dal
Adres firmy:
Piotrkowska 12,
25-510 Kielce, świętokrzyskie
Tel. : 41 336 10 00
http://www.hoteldal.pl
Zakopane kulig z pochodniami

Zapraszamy na górskie przygody przez cały sezon zimowy w Zakopanem! Kulig z pochodniami odbywa się w wygodnych, 4-osobowych saniach, które wraz z końmi dowożą uczestników na polanę w Dolinie Chochołowskiej. Tam rozpalamy ognisko i oferujemy ciepły posiłek oraz rozgrzewającą herbatę. Podczas poczęstunku przygrywa nam góralska kapela.

Janosik Travel
Adres firmy:
Zamoyskiego 6,
34-500 Zakopane, małopolskie
Tel. : 53 390 08 66
http://www.janosiktravel.pl
konferencje Ustka

Organizujesz wyjazd firmowy? Warto jest zadbać o to, aby w obiekcie noclegowym na pewno znajdowała się sala mieszcząca wszystkich Twoich pracowników. Tak się składa, że my taką posiadamy - dlatego już dziś zachęcamy do zrobienia rezerwacji. Zorganizujesz u nas debaty, zebrania i konferencje - w Ustce, nad morzem.

Hotel Morze
Adres firmy:
Marynarki Polskiej 22,
76-270 Ustka, pomorskie
Tel. : 59 815 52 00
http://www.morze-ustka.pl
Hotel nad morzem dla dzieci

Wybierasz się na rodzinne wczasy i szukasz noclegu? Nie wiesz, gdzie znaleźć komfortowy hotel nad morzem dla dzieci? Zapraszamy do Krynicy. Nasz obiekt oferuje przestronne pokoje i apartamenty z widokiem na Bałtyk. W okolicy znajdują się także liczne atrakcje dla pociech, np. aquapark oraz wesołe miasteczko.

Hotel Jan Janina Kroplewska
Adres firmy:
Słowiańska 24,
76-153 Darłówko Wschodnie, zachodniopomorskie
Tel. : 94 314 31 20
http://www.hoteljan.pl
Loty do Mediolanu

Zapnij pasy i gotów się na niezapomnianą podróż z naszą firmą! Specjalizujemy się w organizacji podróży samolotem do najpiękniejszych miast świata, a wśród nich znajdują się loty do Mediolanu. Nasze doświadczenie, pasja do podróżowania i perfekcyjna organizacja, to gwarancja, że każda minuta spędzona z nami to czysta przyjemność. Oferujemy atrakcyjne ceny, komfortowe warunki i profesjonalną obsługę, która doradzi Ci w każdej sytuacji.

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
Adres firmy:
Gen. S. Maczka 35,
94-328 Łódź, łódzkie
Tel. : 42 683 52 10
http://www.lodz-airport.pl
Sala bankietowa Wołomin

Niezależnie od organizowanego przyjęcia (wesele, urodziny, rocznica lub nawet impreza firmowa), nasza sala bankietowa Wołomin spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy ekskluzywne warunki, kompleksową organizację przyjęcia, wraz z pełnym cateringiem (ustalanym indywidualnie) i wystrojem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sala Balowa Willa Witta
Adres firmy:
Jadwiniew 8A,
05-326 Poświętne, mazowieckie
Tel. : +4 860 83 67235
http://willawitta.pl