Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

dla dzieci i nie tylko

Leżaczek

Dostępny w naszej ofercie leżaczek charakteryzuje się solidnością oraz wysoką jakością. Dostępny jest w atrakcyjnych cenach - co przyciąga uwagę naszych klientów. Dodatkowo, posiadamy kilka wzorów leżaczków. Masz możliwość wyboru wśród pięknych kolorów i ciekawych konstrukcji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Caretero
Adres firmy:
Rybnicka 9,
43-190 Mikołów, śląskie
Tel. : 32 226 06 06
http://www.caretero.pl
Sklepy z wózkami dziecięcymi

Trwałe, wygodne oraz funkcjonalne wózki dla dzieci, produkowane przez nasze przedsiębiorstwo odpowiadają wysokim wymaganiom wszystkich rodziców, a przede wszystkim - maluchów. W ofercie przygotowaliśmy także znakomite foteliki samochodowe oraz inne akcesoria dla najmłodszych, jak na przykład śpiworki.

KRASNAL P.Kędziora S.C.
Adres firmy:
Tartakowa 163,
42-125 Borowianka k/Częstochowy, śląskie
Tel. : 50 248 32 83
http://www.wozki-krasnal.pl
Fotelik samochodowy

Najwyższej jakości wózki spacerowe oraz wózki wielofunkcyjne, sprzedawane w naszym sklepie cieszą się licznymi, pozytywnymi opiniami od zadowolonych użytkowników. Nazwy sprzedawanych przez nas marek wózków jak np. Pajero mówią same za siebie - to produkty najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

ADAMEX II
Adres firmy:
Młodości 10,
42-200 Częstochowa, śląskie
Tel. : 66 235 19 36
http://www.adamex.pl
Sala bankietowa Warszawa

Niezależnie od organizowanego przyjęcia (wesele, urodziny, rocznica lub nawet impreza firmowa), nasza sala bankietowa zlokalizowana w Warszawie spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy ekskluzywne warunki, kompleksową organizację przyjęcia, wraz z pełnym cateringiem (ustalanym indywidualnie) i wystrojem.

AI House
Adres firmy:
Karczunkowska 170,
02-871 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 736 27 12
http://www.ai-house.pl
Angielski dla dzieci

Witaj w szkole Effekt. Nasze Centrum Języków Obcych oferuje kurs angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się lepiej i szybko uczyło obcej mowy, jak najwcześniej zapisz je na kurs. Będzie uczyło się poprzez zabawę. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Szkoła Języków Obcych EFFEKT
Adres firmy:
Piłsudskiego 22/4,
70-462 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 852 37 32
http://www.effekt-szczecin.pl