Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

dla dzieci i nie tylko

Kursy maturalne z języka niemieckiego

W szkole prowadzimy maturalne kursy języka niemieckiego dla młodzieży. Podział na różne grupy wiekowe sprawia, że poziom kształcenia dostosowany jest do potrzeb naszych najmłodszych uczniów, którzy w tym właśnie etapie najszybciej chłoną wiedzę. Specjalne metody kształcenia sprawiają, że dzieci szybko uczą się poprzez dobrą zabawę.

Osterreich Institut Polska sp. z o.o.
Adres firmy:
Zielna 37,
00-108 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 331 91 36
http://www.oesterreichinstitut.com
Turnieje piłkarskie dla dzieci

Uczestniczenie w zawodach sportowych daje poczucie przynależności do zespołu oraz pozwala zadbać o sprawność fizyczną. Dużym zainteresowaniem cieszą się turnieje piłkarskie dla dzieci. Dzięki nim młodzi zawodnicy mają okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle przeciwnika, a także mogą miło spędzić czas ze swoimi rówieśnikami.

Klub Sportowy URSYNÓW WARSZAW
Adres firmy:
Kopcińskiego 18,
02-777 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 69 243 88 00
http://ksursynow.com
Metoda Warnkego

W naszej poradni można skorzystać z treningów słuchowych kierowanych do dzieci powyżej 6. roku życia i osób dorosłych. Metoda Warnkego jest adresowana do pacjentów mających trudności z prawidłowym czytaniem, mówieniem i pisaniem, zdiagnozowaną dysleksją, osłabioną koordynacją wzrokowo-ruchową i zaburzeniami koncentracji.

MARIA PORĘBSKA NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Adres firmy:
Filarecka 17/2,
31-156 Kraków, małopolskie
Tel. : 66 192 21 57
http://www.nppk-engram.pl
Zabawki dla chłopca

Masz syna, który lubi mechanikę i technikę? Zapewnij mu świetną rozrywkę związaną z jego pasjami i zainteresowaniami i kup mu zabawki dla chłopca z naszego sklepu. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony, na której znajdziesz produkty związane z majsterkowaniem, pojazdy czy łamigłówki dla syna i córki.

Elemelek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres firmy:
Rybnicka 43,
44-350 Gorzyce, śląskie
Tel. : 57 081 56 65
http://elemelegorzyce.pl
Lundby

Lundby to niekwestionowany lider w tworzeniu wyjątkowego wyposażenia dla domków lalek. Od lat dostarcza wyjątkowe elementy, które przekształcają każdy domek w miejsce marzeń. Z precyzją i dbałością o detale, Lundby oferuje designerskie meble, akcesoria, oświetlenie i dodatki, które nadają wnętrzom miniaturowego świata autentyczny charakter. Bogactwo wzorów i stylów pozwala każdemu domkowi odzwierciedlić unikalny gust i preferencje właściciela.

whybaby.pl
Adres firmy:
Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, nr 31, lok. 44,
80-364 Gdańsk, pomorskie
Tel. : 50 946 75 64
http://whybaby.pl
Puzzle dla dzieci

Czy wiesz, że układanki to nie tylko zabawka, ale też idealne narzędzie stymulujące rozwój Twojego malucha? Układanie poprawia zdolności motoryczne, uczy cierpliwości, koncentracji, a przede wszystkim – dostarcza niekończącej się zabawy! W naszej ofercie znajdziesz puzzle dla dzieci w wieku od 3 lat wzwyż. Wybierać można spośród setek ciekawych wzorów, bajkowych motywów, kolorów i kształtów.

Fejko Dawid Żakowski
Adres firmy:
Słowiańska 55,
64-100 Leszno, wielkopolskie
Tel. : 88 522 92 24
http://www.fejko.pl
Otulacz niemowlęcy do spania

Zapewnienie ciepła dla naszego malucha jest jedną z najważniejszych rzeczy. Może Ci w tym pomóc otulacz niemowlęcy do spania. Dzięki przyjemnemu i miękkiemu w dotyku materiałowi, Twoje dziecko nie dostanie żadnego podrażnienia i z chęcią będzie leżało w tym kocyku. Może on przydać się zarówno przy drzemce, jak i po kąpieli.

fajnymaluch.pl
Adres firmy:
Tadeusza Hennela 10/155,
02-495 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 88 270 70 02
http://fajnymaluch.pl
Przedszkole dla dzieci z autyzmem Bydgoszcz

W naszej trosce o najmłodszych i ich indywidualny rozwój, oferujemy specjalistyczne podejście do edukacji i opieki. 'Przedszkole dla dzieci z autyzmem Bydgoszcz' to miejsce, gdzie każdy podopieczny jest traktowane z najwyższym szacunkiem i zrozumieniem. Nasz wykwalifikowany personel tworzy przyjazne, bezpieczne środowisko, które stymuluje do nauki i rozwija ich umiejętności społeczne.

Centrum Terapii i Rozwoju Pro-Integris Anna Mahlik-Urbanek
Adres firmy:
Jana Ostroroga 4a,
85-349 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 53 040 68 72
http://prointegris.pl
Zabawki edukacyjne dla dzieci

Jednym z ważnych elementów naszej oferty są zabawki edukacyjne dla dzieci. To grupa produktów od podstaw zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić najmłodszym nie tylko wyśmienitą i pełną wyzwań zabawę, ale także stymulować ich rozwój, wydobyć cały drzemiący w nich potencjał. Zapraszamy do oglądania i zakupów.

NeoRobots Sp. z o.o.
Adres firmy:
Skórzewska 23,
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie
Tel. : 50 105 30 50
http://neorobot.pl
Przewijak na łóżeczko

Urodziłaś dziecko i poszukujesz sprawdzonych artykułów do jego pokoju? W naszej ofercie znajdziesz m.in. przewijak na łóżeczko, który ułatwi Ci pielęgnację delikatnej skóry malucha. Produkt dostępny jest w wielu wzorach oraz kolorach, więc możesz go dopasować do indywidualnych preferencji i wystroju wnętrza.

Przedsiębiorstwo Produkcji Meblarskiej Sp. z o.o.
Adres firmy:
Foluska 11,
62-240 Trzemeszno, wielkopolskie
Tel. : 61 415 43 64
http://ppm.com.pl