Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

dla dzieci i nie tylko

Leżaczek

Dostępny w naszej ofercie leżaczek charakteryzuje się solidnością oraz wysoką jakością. Dostępny jest w atrakcyjnych cenach - co przyciąga uwagę naszych klientów. Dodatkowo, posiadamy kilka wzorów leżaczków. Masz możliwość wyboru wśród pięknych kolorów i ciekawych konstrukcji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Caretero
Adres firmy:
Rybnicka 9,
43-190 Mikołów, śląskie
Tel. : 32 226 06 06
http://www.caretero.pl
Fotelik samochodowy

Najwyższej jakości wózki spacerowe oraz wózki wielofunkcyjne, sprzedawane w naszym sklepie cieszą się licznymi, pozytywnymi opiniami od zadowolonych użytkowników. Nazwy sprzedawanych przez nas marek wózków jak np. Pajero mówią same za siebie - to produkty najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Adamex
Adres firmy:
Mykanowska 57,
32-233 Wola Kiedrzyńska, małopolskie
Tel. : 66 235 19 36
http://www.adamex.pl
Sala bankietowa Warszawa

Niezależnie od organizowanego przyjęcia (wesele, urodziny, rocznica lub nawet impreza firmowa), nasza sala bankietowa zlokalizowana w Warszawie spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy ekskluzywne warunki, kompleksową organizację przyjęcia, wraz z pełnym cateringiem (ustalanym indywidualnie) i wystrojem.

AI House
Adres firmy:
Karczunkowska 170,
02-871 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 736 27 12
http://www.ai-house.pl
Angielski dla dzieci

Witaj w szkole Effekt. Nasze Centrum Języków Obcych oferuje kurs angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się lepiej i szybko uczyło obcej mowy, jak najwcześniej zapisz je na kurs. Będzie uczyło się poprzez zabawę. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Centrum Języków Obcych EFFEKT
Adres firmy:
Piłsudskiego 22/4,
70-462 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 852 37 32
http://www.effekt-szczecin.pl
Pościel dla noworodka

Małe dzieci przesypiają większość dnia, dlatego wybierając pościel dla noworodka należy zwrócić szczególną uwagę na materiały, z których została wykonana. Uszyte z naturalnej bawełny kołderki i poduszki, które znajdą Państwo w naszej ofercie są odpowiednio ciepłe i pozwolą skórze małego dziecka swobodnie oddychać.

Yosoy Sp. z o.o.
Adres firmy:
Zamkowa 36,
95–200 Pabianice, łódzkie
Tel. : 78 330 05 55
http://yosoy.pl
ręczniki dla dzieci

Jeśli należycie Państwo do grona osób, które nie tolerują przeciętności jeśli chodzi o artykuły, a którymi styczność ma Państwa dziecko, zachęcamy do odwiedzenia Sensillo. Otóż, to tutaj właśnie, znajdziecie Państwo kocyki niemowlęce, które okażą się najbardziej delikatne i właściwe dla delikatnej skóry.

Sensillo
Adres firmy:
Rybnicka 9,
43-190 Mikołów, śląskie
Tel. : 32 226 06 06
http://www.sensillo.pl
Żłobek Gliwice

Spędzanie czasu z rówieśnikami jest ogromnie ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka - jeśli więc masz taką możliwość, zdecyduj się na żłobek. Nasza akademia dla najmłodszych działa w Gliwicach - przyjmujemy pociechy od 20 tygodnia życia. W ośrodku dzieci bawią się razem, spędzają aktywnie czas i biorą udział w twórczych zajęciach: każdy dzień jest więc dla nich szansą na rozwój!

Akademia Malucha
Adres firmy:
Tarnogórska 233,
44-105 Gliwice, śląskie
Tel. : 53 255 55 41
http://www.zlobekgliwice.com