Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

dla dzieci i nie tylko

Markowe zabawki

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz artykuły, które przypadną do gustu każdemu maluchowi. Polecamy między innymi markowe zabawki dla chłopców znanych i cenionych producentów. Wśród nich dostępne są samochody oraz inne pojazdy, klocki, szeroki wybór gier i wiele innych. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

TomKor Tomasz Korycki
Adres firmy:
Mszczonowska 28a,
05-830 Nadarzyn, mazowieckie
Tel. : 72 888 98 84
http://mamywybor.eu
Kursy maturalne z języka niemieckiego

W szkole prowadzimy maturalne kursy języka niemieckiego dla młodzieży. Podział na różne grupy wiekowe sprawia, że poziom kształcenia dostosowany jest do potrzeb naszych najmłodszych uczniów, którzy w tym właśnie etapie najszybciej chłoną wiedzę. Specjalne metody kształcenia sprawiają, że dzieci szybko uczą się poprzez dobrą zabawę.

Osterreich Institut Polska sp. z o.o.
Adres firmy:
Zielna 37,
00-108 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 331 91 36
http://www.oei.org.pl
Turnieje piłkarskie dla dzieci

Uczestniczenie w zawodach sportowych daje poczucie przynależności do zespołu oraz pozwala zadbać o sprawność fizyczną. Dużym zainteresowaniem cieszą się turnieje piłkarskie dla dzieci. Dzięki nim młodzi zawodnicy mają okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle przeciwnika, a także mogą miło spędzić czas ze swoimi rówieśnikami.

Klub Sportowy URSYNÓW WARSZAW
Adres firmy:
Kopcińskiego 18,
02-777 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 69 243 88 00
http://ksursynow.com
Metoda Warnkego

W naszej poradni można skorzystać z treningów słuchowych kierowanych do dzieci powyżej 6. roku życia i osób dorosłych. Metoda Warnkego jest adresowana do pacjentów mających trudności z prawidłowym czytaniem, mówieniem i pisaniem, zdiagnozowaną dysleksją, osłabioną koordynacją wzrokowo-ruchową i zaburzeniami koncentracji.

MARIA PORĘBSKA NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Adres firmy:
Filarecka 17/2,
31-156 Kraków, małopolskie
Tel. : 66 192 21 57
http://www.nppk-engram.pl
Szkoła makijażu i wizażu

W naszej profesjonalnej firmie – szkole makijażu i wizażu – wiemy, jak zapewnić klientom usługi najwyższej jakości. Korzystając z bogatego doświadczenia oraz pasji nasza szkoła makijażu proponuje kursy i szkolenia w różnorodnym zakresie czynności związanych z branżą kosmetyczną. Po więcej szczegółów ciepło zapraszamy na naszą stronę, dostępną pod adresem podanym w linku.

Niepubliczna Policealna Szkoła Plastyczna Wizażu i Charakteryzacji Make Up Masters w Gdyni
Adres firmy:
Orłowska 86,
81-542 Gdynia, pomorskie
Tel. : 73 004 03 05
http://makeup-masters.pl
Zabawki dla chłopca

Masz syna, który lubi mechanikę i technikę? Zapewnij mu świetną rozrywkę związaną z jego pasjami i zainteresowaniami i kup mu zabawki dla chłopca z naszego sklepu. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony, na której znajdziesz produkty związane z majsterkowaniem, pojazdy czy łamigłówki dla syna i córki.

Elemelek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres firmy:
Rybnicka 43,
44-350 Gorzyce, śląskie
Tel. : 57 081 56 65
http://elemelegorzyce.pl