Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

dla dzieci i nie tylko

Markowe zabawki

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz artykuły, które przypadną do gustu każdemu maluchowi. Polecamy między innymi markowe zabawki dla chłopców znanych i cenionych producentów. Wśród nich dostępne są samochody oraz inne pojazdy, klocki, szeroki wybór gier i wiele innych. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

TomKor Tomasz Korycki
Adres firmy:
Mszczonowska 28a,
05-830 Nadarzyn, mazowieckie
Tel. : 72 888 98 84
http://mamywybor.eu
Kursy maturalne z języka niemieckiego

W szkole prowadzimy maturalne kursy języka niemieckiego dla młodzieży. Podział na różne grupy wiekowe sprawia, że poziom kształcenia dostosowany jest do potrzeb naszych najmłodszych uczniów, którzy w tym właśnie etapie najszybciej chłoną wiedzę. Specjalne metody kształcenia sprawiają, że dzieci szybko uczą się poprzez dobrą zabawę.

Osterreich Institut Polska sp. z o.o.
Adres firmy:
Zielna 37,
00-108 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 331 91 36
http://www.oei.org.pl
Turnieje piłkarskie dla dzieci

Uczestniczenie w zawodach sportowych daje poczucie przynależności do zespołu oraz pozwala zadbać o sprawność fizyczną. Dużym zainteresowaniem cieszą się turnieje piłkarskie dla dzieci. Dzięki nim młodzi zawodnicy mają okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle przeciwnika, a także mogą miło spędzić czas ze swoimi rówieśnikami.

Klub Sportowy URSYNÓW WARSZAW
Adres firmy:
Kopcińskiego 18,
02-777 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 69 243 88 00
http://ksursynow.com
wieczór panieński gadżety

Kilka dni przed ślubem Pannę Młodą - czeka jeszcze jedna impreza, taka z przyjaciółkami. Odpowiednia oprawa pozwoli zapamiętać wieczór panieński, a są to gadżety. W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo różnokolorowych tematycznych balonów, prezentujących liczby i wzory, kolorowe akcesoria do zdjęć, girlandy i kartki z zadaniami.

Czar Party
Adres firmy:
Jana Pawła II 15,
09-200 Sierpc, mazowieckie
Tel. : 53 723 32 41
http://czarparty.pl