Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

dla dzieci i nie tylko

Mata dla niemowlaka

Jeśli chcesz stworzyć w pokoju dziecięcym plac zabaw, to świetnie sprawdzi się mata dla niemowlaka, która dzięki swoim funkcjom jednocześnie uczy i bawi. Wbudowane w nią elementy pomagają malcowi rozwijać zmysły wzroku, słuchu i dotyku oraz pozytywnie wpływają na koordynację ruchową naszego malucha. Spraw by świat Twojego dziecka był kolorowy od początku!

MamaAnia
Adres firmy:
Szkolna 88,
32-641 Przeciszów, małopolskie
Tel. : 88 775 18 05
http://mamaania.com.pl
Markowe zabawki

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz artykuły, które przypadną do gustu każdemu maluchowi. Polecamy między innymi markowe zabawki dla chłopców znanych i cenionych producentów. Wśród nich dostępne są samochody oraz inne pojazdy, klocki, szeroki wybór gier i wiele innych. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

TomKor Tomasz Korycki
Adres firmy:
Mszczonowska 28a,
05-830 Nadarzyn, mazowieckie
Tel. : 72 888 98 84
http://mamywybor.eu
Klocki drewniane

Eko-Leko gorąco zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą bogatą gamą produktów. Wśród nich znajdą Państwo między innymi klocki drewniane, artykuły szkolne, figurki oraz inne wyroby. Proponowane przez nas zabawki cechują się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Szczególnie polecamy Wam nasze klocki drewniane, gdyż są to produkty, które podczas zabawy rozwijają wyobraźnię dziecka.

\"Eko-leko\" Krystyna Maria Kędzierska
Adres firmy:
Mieszka I 26,
82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie
Tel. : 55 323 16 06
http://eko-leko.pl
Kursy maturalne z języka niemieckiego

W szkole prowadzimy maturalne kursy języka niemieckiego dla młodzieży. Podział na różne grupy wiekowe sprawia, że poziom kształcenia dostosowany jest do potrzeb naszych najmłodszych uczniów, którzy w tym właśnie etapie najszybciej chłoną wiedzę. Specjalne metody kształcenia sprawiają, że dzieci szybko uczą się poprzez dobrą zabawę.

Osterreich Institut Polska sp. z o.o.
Adres firmy:
Zielna 37,
00-108 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 331 91 36
http://www.oei.org.pl
Zabawki ogrodowe dla dzieci

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju zabawki ogrodowe dla dzieci. Do takich produktów należą ślizgawki domowe, które można stosować w dowolnym miejscu. Konstrukcja wykonana jest z solidnych i atestowanych tworzyw. W naszej ofercie dostępne są także domki ogrodowe ze stolikiem, a także płotkiem. Dysponujemy różnymi kolorami naszych produktów.

DoWeSell Dorota Wędzicha
Adres firmy:
Strąkowa 1/23,
30-410 Kraków, małopolskie
Tel. : 53 006 05 05
http://dowesell.pl
Turnieje piłkarskie dla dzieci

Uczestniczenie w zawodach sportowych daje poczucie przynależności do zespołu oraz pozwala zadbać o sprawność fizyczną. Dużym zainteresowaniem cieszą się turnieje piłkarskie dla dzieci. Dzięki nim młodzi zawodnicy mają okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle przeciwnika, a także mogą miło spędzić czas ze swoimi rówieśnikami.

Klub Sportowy URSYNÓW WARSZAW
Adres firmy:
Kopcińskiego 18,
02-777 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 69 243 88 00
http://ksursynow.com
Łóżko dla chłopca

Dostępne w naszej ofercie meble do pokoju dziecięcego to produkty najwyższej jakości, odznaczające się solidnością wykonania i funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju produkty systemowe, a także łóżko dla chłopca i dziewczynki, biurka do odrabiania zadań domowych oraz wiele innych artykułów, które spełnią każde oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Project by Alice
Adres firmy:
Lipowa 1,
42-600 Tarnowskie Góry, śląskie
Tel. : 79 025 55 30
http://projectbyalice.eu
wieczór panieński gadżety

Kilka dni przed ślubem Pannę Młodą - czeka jeszcze jedna impreza, taka z przyjaciółkami. Odpowiednia oprawa pozwoli zapamiętać wieczór panieński, a są to gadżety. W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo różnokolorowych tematycznych balonów, prezentujących liczby i wzory, kolorowe akcesoria do zdjęć, girlandy i kartki z zadaniami.

Czar Party
Adres firmy:
Jana Pawła II 15,
09-200 Sierpc, mazowieckie
Tel. : 73 150 50 45
http://czarparty.pl