Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

różnorodne

Auto kempingowe

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy auto kempingowe. Wynajem tych pojazdów to zdecydowanie najlepszy sposób na zapewnienie sobie podróży pełnej wrażeń, emocji i wolności. Samochody campingowe zapewniają niezależność i są idealną alternatywą dla hosteli, hoteli, czy przydrożnych zajazdów. Serdecznie zapraszamy.

CarGO! Rent a Camp
Adres firmy:
Wołczyńska 15,
60-003 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 50 441 41 01
http://cargo-group.pl
Podnośniki Wrocław

Aby usprawnić pracę na wysokościach, używany jest przez nas podnośnik koszowy. Wrocław to miasto, na terenie którego działamy. Czyścimy elewacje, usuwamy graffiti, myjemy również okna, wykonujemy także drobne prace budowlane jak np. montaż zabezpieczeń przed ptakami. Pracujemy szybko i efektywnie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Korczak
Adres firmy:
Australijska 36,
54-403 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 50 146 71 07
http://kkpodnosnik.pl
Opakowania Big Bag

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości kontenerów elastycznych - Big Bag. Są to produkty trwałe i niezawodne, co osiągamy poprzez zastosowanie najbardziej nowoczesnych technologii. Big Bag służyć może do pakowania różnego rodzaju materiałów sypkich. Serdecznie zapraszamy!

Paktainer
Adres firmy:
Kochanki 1A,
83-200 Starogard Gdański, pomorskie
Tel. : 58 560 08 25
http://www.paktainer.com.pl
Wypożyczalnia samochodów Toruń

RentQuick to szybka i skuteczna wypożyczalnia samochodów, mająca swój oddział między innymi w Toruniu, w którym będą Państwo mogli skorzystać z naszej pomocy w razie wypadku, stłuczki, czy też innego rodzaju awarii, która dotknie Państwa auto. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam będą Państwo mogli w krótkim czasie powrócić do wykonywania swoich obowiązków. Zapraszamy.

RentQuick
Adres firmy:
Brzask 10A,
60-189 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 51 953 53 03
http://www.rentquick.pl
Elektryk samochodowy

Jeżeli interesuje Państwa sprawdzony elektryk samochodowy, Szczecin i nasza firma w nim zlokalizowana to miejsce, które warto odwiedzić. Nasz pracownik zajmie się tu elektrycznymi szybami, klimatyzacją czy centralnym zamkiem. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Auto-Marka Marcin Kalinowski
Adres firmy:
Dąbrowskiego 9,
70-100 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 484 76 87
http://automarka.com.pl
Przewóz rzeczy Warszawa

Proponujemy sprawne i przystępne cenowo przeprowadzki. Niezależnie od tego, czy zmieniasz mieszkanie, biuro, czy wprowadzasz się do nowo wybudowanego domu, zapewnimy ci bezpieczny przewóz rzeczy na terenie Warszawy oraz okolic. Dysponujemy nowoczesnymi i pojemnymi pojazdami oraz doświadczonymi w przeprowadzkach pracownikami.

Trans-Bud Marcin Damentka
Adres firmy:
Bajeczna 6 lok 1,
03-681 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 79 089 98 84
http://turbo-przeprowadzki.pl
Eco driving, zasady oszczędnego stylu jazdy

Obawiasz się, że Twoje auto przyczynia się do wzrostu zanieczyszczenia środowiska? Nie musisz z niego rezygnować! Zapisz się na nasz kurs Eco Driving - Zasady oszczędnego stylu jazdy. Nauczysz się na nim ekonomicznej strategii prowadzenia - przemyślanego zwalniania i hamowania, redukcji biegów czy wykorzystywania momentu obrotowego. Warto!

Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp z o. o.
Adres firmy:
Muszkieterów 43,
02-273 Warszawa, Mazowieckie
Tel. : 22 868 17 87
http://akademia-bezpiecznej-jazdy.pl