Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

różnorodne

Auto kempingowe

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy auto kempingowe. Wynajem tych pojazdów to zdecydowanie najlepszy sposób na zapewnienie sobie podróży pełnej wrażeń, emocji i wolności. Samochody campingowe zapewniają niezależność i są idealną alternatywą dla hosteli, hoteli, czy przydrożnych zajazdów. Serdecznie zapraszamy.

CarGO! Rent a Camp
Adres firmy:
Wołczyńska 15,
60-003 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 50 441 41 01
http://cargo-group.pl
Podnośniki Wrocław

Aby usprawnić pracę na wysokościach, używany jest przez nas podnośnik koszowy. Wrocław to miasto, na terenie którego działamy. Czyścimy elewacje, usuwamy graffiti, myjemy również okna, wykonujemy także drobne prace budowlane jak np. montaż zabezpieczeń przed ptakami. Pracujemy szybko i efektywnie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Korczak
Adres firmy:
Australijska 36,
54-403 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 50 146 71 07
http://kkpodnosnik.pl
Opakowania Big Bag

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości kontenerów elastycznych - Big Bag. Są to produkty trwałe i niezawodne, co osiągamy poprzez zastosowanie najbardziej nowoczesnych technologii. Big Bag służyć może do pakowania różnego rodzaju materiałów sypkich. Serdecznie zapraszamy!

Paktainer
Adres firmy:
Kochanki 1A,
83-200 Starogard Gdański, pomorskie
Tel. : 58 560 08 25
http://www.paktainer.com.pl
Wypożyczalnia samochodów Toruń

RentQuick to szybka i skuteczna wypożyczalnia samochodów, mająca swój oddział między innymi w Toruniu, w którym będą Państwo mogli skorzystać z naszej pomocy w razie wypadku, stłuczki, czy też innego rodzaju awarii, która dotknie Państwa auto. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam będą Państwo mogli w krótkim czasie powrócić do wykonywania swoich obowiązków. Zapraszamy.

RentQuick
Adres firmy:
Brzask 10A,
60-189 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 51 953 53 03
http://www.rentquick.pl
Elektryk samochodowy

Jeżeli interesuje Państwa sprawdzony elektryk samochodowy, Szczecin i nasza firma w nim zlokalizowana to miejsce, które warto odwiedzić. Nasz pracownik zajmie się tu elektrycznymi szybami, klimatyzacją czy centralnym zamkiem. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Auto-Marka Marcin Kalinowski
Adres firmy:
Dąbrowskiego 9,
70-100 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 484 76 87
http://automarka.com.pl
Stacje ładowania

Na zlecenie instytucji miejskich i samorządowych, ale także firm prywatnych, hoteli czy osiedli, budujemy stacje ładowania. Podejmujemy się także przeszkolenia pracowników z obsługi instalowanych przez nas konstrukcji. Dbamy również o zgodność konfiguracji naszych urządzeń z aktualnie panującym prawem.

Milivolt Marek Vogt
Adres firmy:
Akacjowa 41,
62-081 Przeźmierowo, wielkopolskie
Tel. : 78 931 11 62
http://www.milivolt.pl
h6w

Sprzedajemy żarówki do m.in. lamp samochodowych, rowerowych oraz motocyklowych. Szczególnie polecamy model żarówek H6W firmy Philips. Produkt ma moc 125 lumenów i jest podobny barwą do lamp ksenonowych. Nadają się na oświetlenie wnętrz, światła cofania, kierunkowskazy czy przednie i tylne światła pozycyjne.

F.U.H. TASMAR Marcin Tasarz
Adres firmy:
Polna 9/15,
41-600 Świętochłowice, śląskie
Tel. : 60 195 32 17
http://www.tasmarlight.pl
Pomoc drogowa ciężarowe

Niezależnie od tego, czy zepsuł się silnik, czy może z powodu problemów na drodze tir zsunął się do rowu - mamy sprzęt na każdą kryzysową sytuację. Możemy odholować Cię do miejsca przeznaczenia, w razie potrzeby także przeładować towar z naczepy zepsutego samochodu. Wiemy, że pomoc drogowa dla aut ciężarowych jest wymagająca, ale nasz zespół poradzi sobie z każdym zadaniem.

DON-HOL Łukasz Donat
Adres firmy:
Stefana Żeromskiego 29/1A,
95-500 Sochaczew, mazowieckie
Tel. : 69 884 04 49
http://www.don-hol.pl
Prowadnik kabla

Zajmujemy się sprzedażą wyrobów przemysłowych oraz kolejowych. Oferowany przez nas prowadnik kabla ma za zadanie zabezpieczać przewody energetyczne przed uszkodzeniem w trakcie pracy na ruchomych elementach urządzeń. Został on zbudowany z jarzm aluminiowych oraz łańcucha stalowego, a dostępny jest w trzech rodzajach wymiarowych.

Fanina S.A.
Adres firmy:
Jasińskiego 18,
37-700 Przemyśl, podkarpackie
Tel. : 16 676 56 00
http://www.fanina.pl