Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

czas wolny, rozrywka

sala do wynajęcia

Jeśli szukasz miejsca do poprowadzenia zajęć tanecznych lub spotkań udostępniamy salę szkoleniową i konferencyjną w Krakowie. Każda sala do wynajęcia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, w którego obsłudze pomogą nasi pracownicy. Wszystkie szczegóły wynajmu sali można ustalić w rozmowie na żywo bądź telefonicznej, zależnie od potrzeby.

Jazz Like That
Adres firmy:
Rynek Główny 34,
33-332 Kraków, małopolskie
Tel. : 51 499 08 07
http://jazzlikethat.pl
Pokój zagadek

Let’s Play The Game Escape Room w Bydgoszczy to jedyny w swoim rodzaju pokój zagadek, w którym jest intrygująco, interesująco i klimatycznie. To dwa pokoje pełne wyzwań, z których albo wyjdziesz, albo... zostaniesz. Oczywiście nie na zawsze, ale na godzinę. Czy zdołasz rozwikłać tajemnicę i wyjść przed końcem czasu?

Let’s Play The Game Anna Trepka
Adres firmy:
Grodzka 17,
85-109 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 51 035 90 03
http://www.letsplaythegame.pl
imprezy firmowe lublin

Spotkania pracowników, utrzymane w przyjaznej, beztroskiej atmosferze, z dala od biura i obowiązków, doskonale wpływają na motywację i wydajność. Warto więc, by imprezy firmowe odbywały się regularnie, a także by organizowano na nich ciekawe wydarzenia: gry outdoorowe, wieczorki tematyczne itp. Nasza firma z siedzibami w Lublinie i Warszawie prezentuje różnorodne rozwiązania, z pewnością znajdziesz to odpowiednie dla Twoich pracowników!

Grupa Focus
Adres firmy:
Motycz- Józefin 5,
21-008 Tomaszowice, lubelskie
Tel. : 81 502 15 57
http://grupafocus.pl