Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

czas wolny, rozrywka

Cieśnina z zatoką Złoty Róg

Niepowtarzalna wycieczka intentive travel do Stambułu - miasta dwóch kontynentów. Jedną z największych atrakcji podróży do Turcji jest cieśnina z zatoką Złoty Róg. Niezliczona ilość miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy niezapomniane przeżycia, które z pewnością zapewnią doskonałą motywację.

VIVENTUM
Adres firmy:
Kraszewskiego 1,
33-380 Krynica Zdrój, małopolskie
Tel. : 18 472 33 10
http://www.viventum.pl
Mała Panew kajaki

Organizujemy fascynujące spływy! Do skorzystania z oferty zachęcamy firmy, szkoły, obozy, a także osoby zainteresowane weekendowym pobytem poza miastem. Kajaki dostępne są dla wszystkich zafascynowanych tym, co kryje w sobie rzeka Mała Panew. Prowadzimy także szkolenia, a także imprezy integracyjne. Wszystko po to, by łączyć dobrą zabawę ze sportem oraz rozrywką na łonie natury. Zachęcamy do kontaktu, rezerwowania terminów oraz wypożyczania sprzętu.

Ziaja Kajaki
Adres firmy:
1 Maja,
47-110 Kolonowskie, opolskie
Tel. : 50 505 59 22
http://www.ziaja-kajaki.pl
Repliki ASG

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie państwo doskonałej jakości sprzęt wojskowy, odzież dla służb mundurowych, broń palną, a nawet repliki ASG. Zaopatrujemy klientów w najwyższej jakości wyroby, a do tego akcesoria oraz rozwiązania różnorodne, które przypadną do gustów wszystkim miłośnikom militariów.

BARTOSZ CZAJKOWSKI
Adres firmy:
Bolesława Prusa 9,
83-220 Skórcz, kujawsko-pomorskie
Tel. : 78 211 25 25
http://militarnytygrys.pl
Gry planszowe Katowice

Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do graczy. Prowadzimy sklep z grami planszowymi na terenie Katowic oraz online, w które można grać całą rodziną. Wybieraj te śmieszne, pobudzające wyobraźnię lub edukacyjne. W naszej ofercie znajdują się też poradniki dla opiekunów, a także planszówki dla dorosłych.

Inny Wymiar Spółka z o.o.
Adres firmy:
Katowicka 6,
41-500 Chorzów, śląskie
Tel. : 53 790 20 95
http://inny-wymiar.pl