Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

czas wolny, rozrywka

sala do wynajęcia

Jeśli szukasz miejsca do poprowadzenia zajęć tanecznych lub spotkań udostępniamy salę szkoleniową i konferencyjną w Krakowie. Każda sala do wynajęcia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, w którego obsłudze pomogą nasi pracownicy. Wszystkie szczegóły wynajmu sali można ustalić w rozmowie na żywo bądź telefonicznej, zależnie od potrzeby.

Jazz Like That
Adres firmy:
Rynek Główny 34,
33-332 Kraków, małopolskie
Tel. : 51 499 08 07
http://jazzlikethat.pl
Tyrolka dla dzieci

W naszym specjalistycznym sklepie internetowym znajdą Państwo bardzo bogaty asortyment akcesoriów na place zabaw obejmujący huśtawki, zjeżdżalnie oraz bujaki. Produktem cieszącym się ostatnio sporą popularnością wśród naszym klientów jest unikatowa tyrolka dla dzieci, która z pewnością zapewni mnóstwo frajdy Państwa pociechom. Gwarantujemy spełnienie odnośnych norm bezpieczeństwa.

Koks-Bud
Adres firmy:
Podkonice Miejskie 11,
97-216 Czerniewice, łódzkie
Tel. : 50 906 16 20
http://www.zabawkiwogrodzie.pl
Cieśnina z zatoką Złoty Róg

Niepowtarzalna wycieczka intentive travel do Stambułu - miasta dwóch kontynentów. Jedną z największych atrakcji podróży do Turcji jest cieśnina z zatoką Złoty Róg. Niezliczona ilość miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy niezapomniane przeżycia, które z pewnością zapewnią doskonałą motywację.

VIVENTUM
Adres firmy:
Kraszewskiego 1,
33-380 Krynica Zdrój, małopolskie
Tel. : 18 472 33 10
http://www.viventum.pl
wypożyczalnia stołów i krzeseł

Jeśli szukasz mebli i sprzętu, który pozwoli Ci zorganizować plenerową imprezę stulecia, nasza wypożyczalnia stołów i krzeseł, ekranów i małej gastronomii przyjdzie Ci z pomocą. Wybierz okres wynajmu i sprawdź koszt zamówienia stolika, namiotu czy nagłośnienia. W razie pytań dotyczących transportu i montażu naszego wyposażenia na wynajem zapraszamy do kontaktu!

Igrama Wyposażenie
Adres firmy:
Jeżewo 1,
95-001 Biała, łódzkie
Tel. : 60 757 99 49
http://igrama-wyposazenie.pl