Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

czas wolny, rozrywka

sala do wynajęcia

Jeśli szukasz miejsca do poprowadzenia zajęć tanecznych lub spotkań udostępniamy salę szkoleniową i konferencyjną w Krakowie. Każda sala do wynajęcia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, w którego obsłudze pomogą nasi pracownicy. Wszystkie szczegóły wynajmu sali można ustalić w rozmowie na żywo bądź telefonicznej, zależnie od potrzeby.

Jazz Like That
Adres firmy:
Rynek Główny 34,
33-332 Kraków, małopolskie
Tel. : 51 499 08 07
http://jazzlikethat.pl
imprezy firmowe lublin

Spotkania pracowników, utrzymane w przyjaznej, beztroskiej atmosferze, z dala od biura i obowiązków, doskonale wpływają na motywację i wydajność. Warto więc, by imprezy firmowe odbywały się regularnie, a także by organizowano na nich ciekawe wydarzenia: gry outdoorowe, wieczorki tematyczne itp. Nasza firma z siedzibami w Lublinie i Warszawie prezentuje różnorodne rozwiązania, z pewnością znajdziesz to odpowiednie dla Twoich pracowników!

Grupa Focus
Adres firmy:
Motycz- Józefin 5,
21-008 Tomaszowice, lubelskie
Tel. : 81 502 15 57
http://grupafocus.pl
Tyrolka dla dzieci

W naszym specjalistycznym sklepie internetowym znajdą Państwo bardzo bogaty asortyment akcesoriów na place zabaw obejmujący huśtawki, zjeżdżalnie oraz bujaki. Produktem cieszącym się ostatnio sporą popularnością wśród naszym klientów jest unikatowa tyrolka dla dzieci, która z pewnością zapewni mnóstwo frajdy Państwa pociechom. Gwarantujemy spełnienie odnośnych norm bezpieczeństwa.

Koks-Bud
Adres firmy:
Podkonice Miejskie 11,
97-216 Czerniewice, łódzkie
Tel. : 50 906 16 20
http://www.zabawkiwogrodzie.pl