Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

handel w internecie

Valorous Meble gabinetowe

Na nasze stronie internetowej znajdziecie liczne meble gabinetowe. Za ich wykorzystaniem możliwe jest uzyskiwanie najbardziej funkcjonalnych przestrzeni w Waszych przedsiębiorstwach. Oferowane są przez nas rozmaite rodzaje. Dostępne są w różnych kolorach, wzorach, a także wymiarach. Możecie znaleźć krzesła oraz stoły.

Valorous Meblesklep.pl
Adres firmy:
ul. Świerczewskiego 40C,
62-005 Bolechowo-Osiedle, wielkopolskie
Tel. : 61 811 44 45
http://www.meblesklep.pl
Zaprawa do montażu instalacji

Nasza firma zajmuje się sprzedażą produktów antykorozyjnych oraz przeciwpożarowych. Na naszej stronie znajdziesz zarówno farby nawierzchniowe, jak i lakiery ognioochronne. W ofercie dostępna jest także zaprawa do montażu instalacji (firmy Sellafoc oraz Alfa Mortar) odporna na działanie ognia do 240 minut.

Megatechnika
Adres firmy:
Źródelna 54A,
98-330 Pajęczno, łódzkie
Tel. : 57 201 57 77
http://megatechnika.com.pl
Projektowanie opakowań

W przypadku większości produktów pierwszy kontakt ma charakter wzrokowy. Przedmiot, który wyróżnia się na sklepowej półce ma znacznie większe szanse na sprzedaż. Aby tego dokonać warto zlecić naszej firmie projektowanie opakowań. Dobierzemy odpowiednie materiały, a także różnego rodzaju elementy graficzne.

Drzwi chłodnicze

Bramy szybkobieżne to jeden z wielu produktów oferowanych przez firmę Proinvest. Są to produkty stworzone z przeznaczaniem do zakładów w których potrzebne są bramy otwierające i zamykające się z duża prędkością. Dzięki zastosowaniu tego typu bram szybkobieżnych, ogranicza się możliwość wymiany powietrza.

Proinvest Sp. J.
Adres firmy:
Strzelecka 146,
62-050 Mosina, wielkopolskie
Tel. : 61 282 79 03
http://proinvest.com.pl
Maszyny do pakowania

W branży przetwórstwa spożywczego dozowanie produktów bezpośrednio do kubków, słoików czy też na tacki przez ludzkie ręce jest nieopłacalne, a także może być niedokładne. Maszyny do pakowania oferowane przez SUPERMACH w pełni rozwiązują ten problem. Obsługiwane są przez sterownik elektroniczny Siemens, który pozwala na ustawienie dowolnej konfiguracji.

Tomasz Nita SUPERMACH Spółka Komandytowa
Adres firmy:
Chodecka 15 lok. 104,
03-350 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 78 836 00 62
http://www.supermach.pl
systemy alarmowe do domu warszawa

Nasza dynamicznie rozwijająca się firma dba o bezpieczeństwo w mieszkaniach prywatnych, sklepach, magazynach, hurtowniach oraz osiedlach. Alarmy domowe Satel to sprawdzone rozwiązanie z możliwością sterowania zdalnego, które zadba o bezpieczeństwo i komfort psychiczny nawet podczas nieobecności domowników.

LUX DOM Kamery-Anteny.pl
Adres firmy:
Potockich 14,
04-566 Warszawa-Wawer, mazowieckie
Tel. : 66 367 77 01
http://kamery-anteny.pl
Baterie trakcyjne

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości baterie trakcyjne HAWKER, przeznaczone do wykorzystania w wózkach widłowych, maszynach czyszczących, pojazdach typu Malex, podestach ruchowym oraz wszelkiego rodzaju urządzeniach o zasilaniu elektrycznym. Posiadamy modele żelowe, kwasowo-ołowiowe oraz monobloki w dobrej cenie.

AMP Trakcyjne
Adres firmy:
Wzgórze Wandy 33/1,
58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie
Tel. : 80 100 97 17
http://www.trakcyjne.pl
Pompa ciepła powietrzna cena

Oszczędne, a także przyjazne dla środowiska - jeśli chcesz zmniejszyć swój ślad węglowy, a także dobrze ogrzać dom, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Powietrzna pompa ciepła ma cenę stosunkowo niską, jeśli porównamy jej koszty z kosztami generowanymi przez inne urządzenia tego zastosowania. A w jej zakres wchodzi także montaż i uruchomienie sprzętu!

Strefa pomp ciepła
Adres firmy:
Nielubia 37A,
67-231 Żukowice, dolnośląskie
Tel. : 66 240 06 09
http://www.strefapompciepla.pl
Instalacje fotowoltaiczne Gorzów Wlkp

Oferta naszego przedsiębiorstwa z Gorzowa Wlkp. obejmuje najlepsze panele fotowoltaiczne na rynku. Są to ogniwa, w których zachodzi proces przekształcania promieniowania słonecznego bezpośrednio w energię elektryczną. Już mała ilość naświetlenia pozwala na wykorzystanie energii cieplnej w swoim domu! Sprawdź już dziś nasze ekologiczne rozwiązania.

Renergy
Adres firmy:
Dowgielewiczowej 35/1,
66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Tel. : 50 146 79 27
http://renergy.com.pl
obsługa sklepu internetowego

Jedną z usług naszej firmy Emiliaservice jest także obsług sklepów internetowych w zakresie magazynowania, logistyki i wysyłki towaru. Więcej informacji i szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Warto jednak zaznaczyć, że zajmujemy się również pakowaniem usługowym oraz etykietowaniem w efekcie czego możesz u nasz stworzyć kompleksową obsługę swojego sklepu.

F.U.H. EMILIA
Adres firmy:
Badylarska 59/61,
02-236 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 723 01 91
http://emiliaservice.pl
gilotyny do papieru

Dostępne w naszej ofercie gilotyny do papieru charakteryzują się wytrzymałością i są sprzętem, z którego obsługą każdy sobie poradzi. Dysponujemy również innym wyposażeniem biur. Można u nas nabyć laminatory rolowe, a także niszczarki do dokumentów. Doskonała jakość naszych urządzeń spełni z pewnością oczekiwania wszystkich naszych klientów!

Grafmasz
Adres firmy:
Kościuszki 47,
27-500 Opatów, świętokrzyskie
Tel. : 15 868 24 00
http://grafmasz.pl
automatyczne krojownie

Nie od dziś wiadomo, że maszyny wykonują swoją pracę ze znacznie większą precyzją niż ludzie. Automatyczne krojownie można zaprogramować w taki sposób, aby przygotowywały dla nas powtarzalny wzór, nawet gdy w grę wchodzą duże partie materiału. Dostępne u nas katery wyposażone są w najnowsze technologie, które umożliwiają m.in. sterowanie za pomocą smartfona.

kateryilagowarki.pl
Adres firmy:
Szczawnicka 19,
92-102 Łódź, łódzkie
Tel. : 60 238 17 25
http://kateryilagowarki.pl
Obróbka cieplna kół zębatych

Nasz zakład jest wyposażony w nowoczesne piece komorowe, hartownicze oraz prasy hartownicze, a także urządzenia przeznaczone do hartowania indukcyjnego, szczególnie polecanego z uwagi na energooszczędność oraz niskie ryzyko utlenienia bądź odwęglenia powierzchni. Obróbka cieplna kół zębatych oferowana przez nas zapewnia długotrwałą wytrzymałość zmęczeniową i poprawia twardość materiału.

ZZN Transmission Plant
Adres firmy:
Władysława Grabskiego 23,
37-450 Stalowa Wola, podkarpackie
Tel. : 15 813 58 45
http://zzn-transmissions.com
Profesjonalna narzędziownia

Jeśli poszukujecie Państwo przedsiębiorstwa w którym pracę wykwalifikowanej kadry wspomaga profesjonalna narzędziownia oraz wtryskownia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Precision Mechanics. Wieloletnia tradycja, stały rozwój oraz dbałość o każdy szczegół, pozwalają nam zaspokajać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zakład Mechaniki Precyzyjnej - Tomasz Klimaszewski
Adres firmy:
Komandosów 9,
66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Tel. : 50 173 56 70
http://precision-mechanics.pl
Inteligentny dom

Zdalne sterowanie urządzeniami wszelakiej maści to rozwiązanie dla osób, które lubią praktyczność i funkcjonalność. Dzięki użyciu odpowiednich urządzeń i systemów będą Państwo mogli kontrolować wszelkie sprzęty działające na prąd w Państwa mieszkaniu. Inteligentny dom to rozwiązanie dedykowane właśnie dla Państwa. Firma Piri dokłada wszelkich starań, aby były to przede wszystkim rozwiązania skuteczne.

Piri sp. z o.o.
Adres firmy:
Bonifraterska 17,
00-203 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 123 55 45
http://www.piri.pl
Drukowanie 3D - prototypowanie

Firma oferuje usługi związane z wykorzystaniem najnowszych technologii dla wizualizacji projektów. Drukowanie 3D - prototypowanie polega na wytwarzaniu elementów, nawet tych o bardzo skomplikowanych kształtach, metodą nadbudowywania. Proces umożliwia seryjną produkcję detali o powtarzalnych parametrach.

3D Expert
Adres firmy:
Piastów Śląskich 40,
55-011 Siechnice, dolnośląskie
Tel. : 51 037 63 53
http://3d-expert.pl
Zabezpieczenie pulpitu zdalnego

Cyberprzestępcy znajdują coraz to nowsze metody wyłudzania poufnych danych. W tym celu najczęściej poprzez złośliwe oprogramowanie włamują się na komputery swoich ofiar i kradną potrzebne informacje. W celu ochrony firm przechodzących na tzw. home office stosuje się zabezpieczenie pulpitu zdalnego w postaci instalowanego oprogramowania.

Eland IT Sp. z o.o. TSPlus Eastern Europe
Adres firmy:
Ferdynanda Ossendowskiego 7,
93-228 Łódź, łódzkie
Tel. : 50 727 70 32
http://tsplus.pl
Rozłączniki

Prezentujemy Państwu szczególną ofertę aparatury łącznikowej średniego napięcia, w której znajdują się różnego rodzaju rozłączniki liniowe, bezpiecznikowe, odłączniki, czy uziemniki. Każdy oferowany przez nas produkt charakteryzuje się wysoką klasą, niezawodnością i najwyższą skutecznością działania. Zapraszamy.

Spamel
Adres firmy:
Wojska Polskiego 3,
56-416 Twardogóra, dolnośląskie
Tel. : 71 315 82 01
http://www.spamel.com.pl
zasilacze do urządzeń przemysłowych

Kluczem do sprawnego funkcjonowania narzędzi jest odpowiednie oraz sprawne zasilanie. Dlatego też, ważny jest odpowiedni dobór baterii. Uchroni to Twój zakład przed kosztownymi przestojami. Oferujemy akumulatory do urządzeń przemysłowych różnego typu. Znajdziecie u nas baterie i zasilacze najlepszych producentów.

Anlap Andrzej Łapiński
Adres firmy:
Puławska 34 lok. 9,
05-500 Piaseczno, mazowieckie
Tel. : 79 757 46 72
http://sklep.anlap.pl
oświetlenie stoisk targowych

Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne oraz szerokie możliwości indywidualizacji każdego projektu to jedne z ważniejszych zalet systemów tworzonych przez nasze przedsiębiorstwo. Oświetlenie stoisk targowych odbywa się z wykorzystaniem specjalnego sprzętu, co znakomicie zwiększa efekt wizualny. Zapraszamy!

Proscenium Media
Adres firmy:
Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112b,
02-797 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 50 102 46 65
http://www.prosceniummedia.pl
Odpromiennik 5G

Nawet jeśli dbamy o to, by w naszym domu nie było e-smogu i nie korzystamy ze szkodliwych urządzeń takich jak komputery, telefony czy lodówki, to wyjście na zewnątrz naraża nas na ogromne ryzyko. Z myślą o ochronie poza domem powstał odpromiennik 5G Centropix Bubble, który po zawieszeniu na szyi otoczy Cię bańką neutralizującą fale bio-elektromagnetyczne.

EQUO SANO MARCIN OLSZOWSKI
Adres firmy:
Starowiejska 6,
44-193 Knurów, śląskie
Tel. : 69 355 46 98
http://elektrosmog-stop.pl
Kamera zewnętrzna WIFI

Poszukujesz inteligentnych urządzeń monitorujących do domu lub biura? Kamera zewnętrzna WIFI pozwoli kontrolować wszystko, co dzieje się na Twojej posesji bądź przed wejściem do firmy. Możesz wybierać spośród modeli o różnym kącie widzenia, które są zasilane akumulatorowo bądź przy użyciu panelu solarnego.

Piri sp. z o.o.
Adres firmy:
Bonifraterska 17,
00-203 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 123 55 45
http://www.piri.shop
Transport pneumatyczny materiałów sypkich

Jedną ze specjalności naszej firmy jest transport pneumatyczny. Tworzymy nowoczesne rozwiązania w tym zakresie, które są w stanie odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy całkowicie przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nami w zakresie transportu pneumatycznego, będzie zadowolony z jej rezultatów.

Cromo Stal
Adres firmy:
Miedziana 10,
40-321 Katowice, śląskie
Tel. : 32 200 00 40
http://www.transport-pneumatyczny.pl
wydruk 3d

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywany przez naszych doświadczonych specjalistów wydruk 3d. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu możliwe jest zagwarantowanie wiernego odwzorowania dla wybranych projektów naszych klientów. Znajdziecie u nas między innymi możliwość wykonywania prototypów wybranych produktów czy makiet.

Strefa Druku 3D
Adres firmy:
Zatorska 61,
51-215 Wrocław, dolnośląskie
Tel. : 53 587 28 27
http://www.strefadruku3d.pl
Produkcja laminatów

Nasza firma zajmuje się produkowaniem kompozytów epoksydowo-węglowych, aramidowych i szklanych. Produkcja laminatów wykorzystuje innowacyjne maszyny oraz nowatorskie koncepcje. Wykonane przez nas produkty mają najwyższej jakości wykończenia oraz ponadprzeciętne parametry. Ponadto są niezwykle wytrzymałe i cechują się sporą żywotnością.

Primson Composites Irena Wąsik
Adres firmy:
Kopaniny 9,
43-175 Wyry, śląskie
Tel. : 53 078 34 06
http://primson-composites.pl
Używany sprzęt komputerowy

Sprzedajemy laptopy, komputery PC, dyski, klawiatury oraz monitory poleasingowe - doskonałe dla wszystkich tych, którzy chcą otrzymać wysoko jakościowy sprzęt w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy szeroki wybór towarów oraz ich szybką wysyłkę, by spełnić oczekiwania każdego klienta. Najlepsze urządzenia używane i osprzęt do nich znajdziesz właśnie u nas - serdecznie zapraszamy do zakupów.

ZIKOM
Adres firmy:
Bór 66k,
42-202 Częstochowa, śląskie
Tel. : 34 343 83 95
http://zikom.pl
autoryzowany sklep apple

Profesjonalne akcesoria iPhone to nasza specjalność! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy. Jako sklep Apple posiadamy dla Państwa najlepsze akcesoria iPhone w kraju. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów - odwiedź nas i spraw sobie ciekawe akcesoria do swojego telefonu.

MAQSIMUM
Adres firmy:
Papieża Jana Pawła II 5,
70-415 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel. : 91 482 59 99
http://sklep.maqsimum.pl
akcesoria do telefonów

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zakupić artykuły do swoich urządzeń elektrycznych, polecamy naszą ofertę. To tutaj znajdziesz akcesoria do telefonów takie jak: power banki, kable USB, wtyczki, szkła hartowane, pokrowce wodoszczelne oraz wiele innych. Wszystkie nasze produkty są trwałe i bardzo wytrzymałe.

COMPLEX Przemysław Fokt
Adres firmy:
Tęczowa 5,
62-860 Opatówek, wielkopolskie
Tel. : 50 419 73 97
http://megagsm.eu
Sprzedaż miedzi

Jedną z głównych specjalności naszej firmy jest sprzedaż miedzi. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy na przestrzeni wielu lat niejednokrotnie korzystali z naszych usług w tym, zakresie. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i narzędziami, dzięki którym towar, który dostarczamy klientom odznacza się doskonałą jakością. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę WWW.

KME Metale Sp. z o.o.
Adres firmy:
Kosiarzy 2B,
30-733 Kraków, małopolskie
Tel. : +4 812 30 66550
http://www.pehamet.com.pl