Strony na medal

Wszystkie rzetelne firmy w jednym miejscu!

handel w internecie

Valorous Meble gabinetowe

Na nasze stronie internetowej znajdziecie liczne meble gabinetowe. Za ich wykorzystaniem możliwe jest uzyskiwanie najbardziej funkcjonalnych przestrzeni w Waszych przedsiębiorstwach. Oferowane są przez nas rozmaite rodzaje. Dostępne są w różnych kolorach, wzorach, a także wymiarach. Możecie znaleźć krzesła oraz stoły.

Valorous Meblesklep.pl
Adres firmy:
ul. Świerczewskiego 40C,
62-005 Bolechowo-Osiedle, wielkopolskie
Tel. : 61 811 44 45
http://www.meblesklep.pl
Zaprawa do montażu instalacji

Nasza firma zajmuje się sprzedażą produktów antykorozyjnych oraz przeciwpożarowych. Na naszej stronie znajdziesz zarówno farby nawierzchniowe, jak i lakiery ognioochronne. W ofercie dostępna jest także zaprawa do montażu instalacji (firmy Sellafoc oraz Alfa Mortar) odporna na działanie ognia do 240 minut.

Megatechnika
Adres firmy:
Źródelna 54A,
98-330 Pajęczno, łódzkie
Tel. : 57 201 57 77
http://megatechnika.com.pl
Projektowanie opakowań

W przypadku większości produktów pierwszy kontakt ma charakter wzrokowy. Przedmiot, który wyróżnia się na sklepowej półce ma znacznie większe szanse na sprzedaż. Aby tego dokonać warto zlecić naszej firmie projektowanie opakowań. Dobierzemy odpowiednie materiały, a także różnego rodzaju elementy graficzne.

Doświetlanie roślin

Zapewnienie sprawniejszego wzrostu drzewom, krzewom bądź kwiatom jest możliwe, bez negatywnego wpływania na ich zdrowie. Zapewnia to doświetlanie roślin poprzez lampy metalohalogenkowe, których zadaniem jest stymulacja fazy wegetatywnej. Tego rodzaju rozwiązanie doskonale imituje promienie słoneczne.

Twelve Technika Świetlna
Adres firmy:
Liliowa 35U,
04-953 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 872 01 51
http://www.twelvets.pl
Drzwi chłodnicze

Bramy szybkobieżne to jeden z wielu produktów oferowanych przez firmę Proinvest. Są to produkty stworzone z przeznaczaniem do zakładów w których potrzebne są bramy otwierające i zamykające się z duża prędkością. Dzięki zastosowaniu tego typu bram szybkobieżnych, ogranicza się możliwość wymiany powietrza.

Proinvest Sp. J.
Adres firmy:
Strzelecka 146,
62-050 Mosina, wielkopolskie
Tel. : 61 282 79 03
http://proinvest.com.pl
Maszyny do pakowania

W branży przetwórstwa spożywczego dozowanie produktów bezpośrednio do kubków, słoików czy też na tacki przez ludzkie ręce jest nieopłacalne, a także może być niedokładne. Maszyny do pakowania oferowane przez SUPERMACH w pełni rozwiązują ten problem. Obsługiwane są przez sterownik elektroniczny Siemens, który pozwala na ustawienie dowolnej konfiguracji.

Tomasz Nita SUPERMACH Spółka Komandytowa
Adres firmy:
Chodecka 15 lok. 104,
03-350 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 78 836 00 62
http://www.supermach.pl
systemy alarmowe do domu warszawa

Nasza dynamicznie rozwijająca się firma dba o bezpieczeństwo w mieszkaniach prywatnych, sklepach, magazynach, hurtowniach oraz osiedlach. Alarmy domowe Satel to sprawdzone rozwiązanie z możliwością sterowania zdalnego, które zadba o bezpieczeństwo i komfort psychiczny nawet podczas nieobecności domowników.

LUX DOM Kamery-Anteny.pl
Adres firmy:
Potockich 14,
04-566 Warszawa-Wawer, mazowieckie
Tel. : 66 367 77 01
http://kamery-anteny.pl
Baterie trakcyjne

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości baterie trakcyjne HAWKER, przeznaczone do wykorzystania w wózkach widłowych, maszynach czyszczących, pojazdach typu Malex, podestach ruchowym oraz wszelkiego rodzaju urządzeniach o zasilaniu elektrycznym. Posiadamy modele żelowe, kwasowo-ołowiowe oraz monobloki w dobrej cenie.

AMP Trakcyjne
Adres firmy:
Wzgórze Wandy 33/1,
58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie
Tel. : 80 100 97 17
http://www.trakcyjne.pl
Pompa ciepła powietrzna cena

Oszczędne, a także przyjazne dla środowiska - jeśli chcesz zmniejszyć swój ślad węglowy, a także dobrze ogrzać dom, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Powietrzna pompa ciepła ma cenę stosunkowo niską, jeśli porównamy jej koszty z kosztami generowanymi przez inne urządzenia tego zastosowania. A w jej zakres wchodzi także montaż i uruchomienie sprzętu!

Strefa pomp ciepła
Adres firmy:
Nielubia 37A,
67-231 Żukowice, dolnośląskie
Tel. : 66 374 77 18
http://www.strefapompciepla.pl
Panele fotowoltaiczne Gorzów Wlkp

Oferta naszego przedsiębiorstwa z Gorzowa Wlkp. obejmuje najlepsze panele fotowoltaiczne na rynku. Są to ogniwa, w których zachodzi proces przekształcania promieniowania słonecznego bezpośrednio w energię elektryczną. Już mała ilość naświetlenia pozwala na wykorzystanie energii cieplnej w swoim domu! Sprawdź już dziś nasze ekologiczne rozwiązania...

Renergy
Adres firmy:
Dowgielewiczowej 35/1,
66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Tel. : 50 146 79 27
http://renergy.com.pl
produkcja folii

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą, która od lat poszerza swoją działalność - nasz główny cel to produkcja folii dla przemysłu oraz branży spożywczej, a także wytwarzanie rękawów i taśm foliowych. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, jak np.: folie termokurczliwe, opakowania z tworzyw sztucznych, taśmy i inne. Nasza folia termokurczliwa to najlepszy produkt na rynku - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dobiorą produkt pod konkretne zamówienie.

FIRMA ART Sp. z o.o Sp. k.
Adres firmy:
Sikornik 3,
43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Tel. : 33 497 10 20
http://artfolie.com.pl
obsługa sklepu internetowego

Jedną z usług naszej firmy Emiliaservice jest także obsług sklepów internetowych w zakresie magazynowania, logistyki i wysyłki towaru. Więcej informacji i szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Warto jednak zaznaczyć, że zajmujemy się również pakowaniem usługowym oraz etykietowaniem w efekcie czego możesz u nasz stworzyć kompleksową obsługę swojego sklepu.

F.U.H. EMILIA
Adres firmy:
Badylarska 59/61,
02-236 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 723 01 91
http://emiliaservice.pl
gilotyny do papieru

Dostępne w naszej ofercie gilotyny do papieru charakteryzują się wytrzymałością i są sprzętem, z którego obsługą każdy sobie poradzi. Dysponujemy również innym wyposażeniem biur. Można u nas nabyć laminatory rolowe, a także niszczarki do dokumentów. Doskonała jakość naszych urządzeń spełni z pewnością oczekiwania wszystkich naszych klientów!

Grafmasz
Adres firmy:
Kościuszki 47,
27-500 Opatów, świętokrzyskie
Tel. : 15 868 24 00
http://grafmasz.pl
automatyczne krojownie

Nie od dziś wiadomo, że maszyny wykonują swoją pracę ze znacznie większą precyzją niż ludzie. Automatyczne krojownie można zaprogramować w taki sposób, aby przygotowywały dla nas powtarzalny wzór, nawet gdy w grę wchodzą duże partie materiału. Dostępne u nas katery wyposażone są w najnowsze technologie, które umożliwiają m.in. sterowanie za pomocą smartfona.

kateryilagowarki.pl
Adres firmy:
Szczawnicka 19,
92-102 Łódź, łódzkie
Tel. : 60 238 17 25
http://kateryilagowarki.pl
Usługi na wtryskarkach

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się obsługą nowoczesnych maszyn i rządzeń. Oferowane usługi na wtryskarkach są realizowane przez niezwykle doświadczonych pracowników, co jest gwarancją terminowości, dokładności oraz możliwości sprostania indywidualnym potrzebom klientów.

Syntmet
Adres firmy:
Boczna 26,
32-340 Wolbrom, małopolskie
Tel. : 51 222 13 88
http://syntmet.pl
Obróbka cieplna kół zębatych

Nasz zakład jest wyposażony w nowoczesne piece komorowe, hartownicze oraz prasy hartownicze, a także urządzenia przeznaczone do hartowania indukcyjnego, szczególnie polecanego z uwagi na energooszczędność oraz niskie ryzyko utlenienia bądź odwęglenia powierzchni. Obróbka cieplna kół zębatych oferowana przez nas zapewnia długotrwałą wytrzymałość zmęczeniową i poprawia twardość materiału.

ZZN Transmission Plant
Adres firmy:
Władysława Grabskiego 23,
37-450 Stalowa Wola, podkarpackie
Tel. : 15 813 58 45
http://zzn-transmissions.com
Naważarka wielogłowicowa

Jednym z oferowanych przez nas automatów jest naważarka wielogłowicowa. Jest to maszyna wykorzystywana do cięcia i uszczelniania opakowań, jak również do precyzyjnego odmierzania i pakowania produktów o małych rozmiarach, mających postać ziaren lub kryształków. Znajduje też zastosowanie w pakowaniu produktów mrożonych.

Profesjonalna narzędziownia

Jeśli poszukujecie Państwo przedsiębiorstwa w którym pracę wykwalifikowanej kadry wspomaga profesjonalna narzędziownia oraz wtryskownia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Precision Mechanics. Wieloletnia tradycja, stały rozwój oraz dbałość o każdy szczegół, pozwalają nam zaspokajać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zakład Mechaniki Precyzyjnej - Tomasz Klimaszewski
Adres firmy:
Komandosów 9,
66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Tel. : 50 173 56 70
http://precision-mechanics.pl
Używane maszyny CNC

Zachęcamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą naszej firmy, w której znajdują się używane maszyny CNC, przeznaczone do profesjonalnej obróbki drewna. Proponujemy wiele atrakcyjnych modeli, w tym strugarek, obrabiarek oraz wielu innych urządzeń, niezbędnych w tej dziedzinie. Sprowadzamy urządzenia najwyższej jakości, pochodzące od najlepszych producentów, dzięki czemu są sprawne technicznie i pozwolą na precyzyjną, nieprzerwaną pracę.

InterMASZ Maszyny i Techologie CNC Sp. z o.o.
Adres firmy:
Włocławska 169A,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel. : 56 654 70 88
http://intermasz.eu
serwery plików NAS

Zastanawiasz się nad sprawdzonymi rozwiązaniami do przechowywania danych? Serwery plików NAS dostępne w ofercie prezentowanej na stronie to świetna inwestycja. Urządzenia te, przypominające niewielkie komputery, są idealne do przechowywania danych - dostęp do nich jest zaś bardzo prosty, wystarczy odpowiednio skonfigurować z użytkowanym sprzętem.

Aksonet
Adres firmy:
Marcelińska 92,
60-324 Poznań, wielkopolskie
Tel. : 61 862 00 26
http://aksonet.pl
Instalacje elektryczne

Budując dom należy pamiętać o tym, by wszystkie montowane podzespoły m.in. teletechniczne były wykonane prawidłowo. To niezmiernie istotne, ponieważ zależy od tego późniejsze funkcjonowanie budynku. Instalacje elektryczne to jedne z najważniejszych, dlatego wybierz firmę, która ma duże doświadczenie w ich wykonywaniu.

Voltage Adam Kwaśniewski
Adres firmy:
Pogodna 4,
55-010 Kotowice, dolnośląskie
Tel. : 50 307 63 76
http://www.voltage.net.pl
Montaż paneli fotowoltaicznych

Coraz więcej osób zwraca się ku energii odnawialnej. Jest to nie rozwiązania nie tylko sprzyjające środowisku, ale również korzystne ekonomicznie. Nasza firma pomoże Ci dobrać odpowiedni system instalacji dla Twoich potrzeb. Kolejny element procesu, którym się zajmujemy to montaż paneli fotowoltaicznych oraz wypełnienie dokumentacji.

Taśmy modularne

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Jeżeli interesują Was taśmy modularne, bądź też na przykład przenośnikowe - z pewnością docenicie to, co znajdziecie na naszej stronie. Oferujemy klientom najnowocześniejsze rozwiązania, które pozostają zawsze ściśle dopasowane do ich potrzeb.

Textilco
Adres firmy:
Łanowa 15/21,
91-103 Łódź, łódzkie
Tel. : 42 611 07 10
http://textilco.pl
Wiertła pełnowęglikowe

Wiertła pełnowęglikowe są cenione za swoją ogromną wytrzymałość. Dzięki temu, że są one pokryte specjalnymi warstwami ochronnymi, wykazują się one odpornością na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo odpowiednio ukształtowane rożki sprawiają, że oferowane przez nas wiertła płynnie odprowadzają wióry. Możecie je Państwo nabyć w naszym sklepie!

Gostar Tools Sp. z o.o. Sp. k.
Adres firmy:
Szczerbięcin 18,
83-113 Turze, pomorskie
Tel. : 58 531 32 34
http://www.gostar.tools
Inteligentny dom

Zdalne sterowanie urządzeniami wszelakiej maści to rozwiązanie dla osób, które lubią praktyczność i funkcjonalność. Dzięki użyciu odpowiednich urządzeń i systemów będą Państwo mogli kontrolować wszelkie sprzęty działające na prąd w Państwa mieszkaniu. Inteligentny dom to rozwiązanie dedykowane właśnie dla Państwa. Firma Piri dokłada wszelkich starań, aby były to przede wszystkim rozwiązania skuteczne.

Piri sp. z o.o.
Adres firmy:
Bonifraterska 17,
00-203 Warszawa, mazowieckie
Tel. : 22 123 55 45
http://www.piri.pl
Narzędzia przemysłowe Enerpac

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, która obejmuje narzędzia przemysłowe Enerpac. Oferujemy szeroki wybór urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w górnictwie. Można u nas nabyć pompy ręczne, cylindry, przecinarki nakrętek, klucze, itd.

Mechanizacja
Adres firmy:
Pułaskiego 20,
40-276 Katowice, śląskie
Tel. : 32 782 44 10
http://www.mechanizacja.pl
Drukowanie 3D - prototypowanie

Firma oferuje usługi związane z wykorzystaniem najnowszych technologii dla wizualizacji projektów. Drukowanie 3D - prototypowanie polega na wytwarzaniu elementów, nawet tych o bardzo skomplikowanych kształtach, metodą nadbudowywania. Proces umożliwia seryjną produkcję detali o powtarzalnych parametrach.

3D Expert
Adres firmy:
St. Staszica 10C/16,
55-011 Siechnice, dolnośląskie
Tel. : 51 037 63 53
http://3d-expert.pl
Projektowanie CAD

Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy, gdzie opisane zostały w szczegółowy sposób usługi, jakie wykonywane są przez naszych specjalistów, a w ramach których możecie Państwo zlecić nam wykonywanie licznych obróbek na różnorodnych materiałach, jak na przykład cięcie wodą czy laserem, frezowanie CNC bądź projektowanie CAD.

Pro - Technika Usługi i Doradztwo Techniczne Izabela Hirte
Adres firmy:
Chrośnica 5,
64-360 Zbąszyń, wielkopolskie
Tel. : 69 592 43 83
http://pro-technika.com
Zabezpieczenie pulpitu zdalnego

Cyberprzestępcy znajdują coraz to nowsze metody wyłudzania poufnych danych. W tym celu najczęściej poprzez złośliwe oprogramowanie włamują się na komputery swoich ofiar i kradną potrzebne informacje. W celu ochrony firm przechodzących na tzw. home office stosuje się zabezpieczenie pulpitu zdalnego w postaci instalowanego oprogramowania.

Eland IT Sp. z o.o. TSPlus Eastern Europe
Adres firmy:
Ferdynanda Ossendowskiego 7,
93-228 Łódź, łódzkie
Tel. : 50 727 70 32
http://tsplus.pl
Rozłączniki

Prezentujemy Państwu szczególną ofertę aparatury łącznikowej średniego napięcia, w której znajdują się różnego rodzaju rozłączniki liniowe, bezpiecznikowe, odłączniki, czy uziemniki. Każdy oferowany przez nas produkt charakteryzuje się wysoką klasą, niezawodnością i najwyższą skutecznością działania. Zapraszamy.

Spamel
Adres firmy:
Wojska Polskiego 3,
56-416 Twardogóra, dolnośląskie
Tel. : 71 315 82 01
http://www.spamel.com.pl